Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Podívejte se na Tajemnou Odyseu [VIDEO]

út 18. února 2020      autor: omi      přečteno: 923x      komentáře: 3
komandér Eva Dat
Eva Dat - st 19. února 2020 - 03:23

Jedním slovem super!! Akční kamera, zajímavý příběh, krásná hudba, a v neposlední řadě výtečné herecké výkony! Jen tak dál, na tohle je radost se koukat. :-)

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 19. února 2020 - 11:37

Pěkné, k ději bych jen dodal, že zatímco pro cestu do minulosti je třeba mít červí díru (časoprostorový zlom), pro cestu do budoucnosti lze kromě červí díry použít například jen dostatečně dlouhé urychlení na rychlost blízkou rychlosti světla.

Jen tak mimochodem je v reáliích ST ještě pro obousměrné cestování v čase záložní možnost spočívající v použíti Strážce věčnosti nebo blízký a rychlý průlet kolem hvězdy :)

admirál flotily Iconer
Iconer - so 11. dubna 2020 - 15:57

Skvělý film

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG