Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Poslední odznáčkový sraz

ne 3. května 2020      autor: omi      přečteno: 1160x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

admirál pcermis
pcermis - ne 3. května 2020 - 12:02
Konec května ideální to ještě nebudou závody které mi z organizačního hlediska berou většinu času a rád se zase po letech podívám co je v ateliéru nového dlouho jsem tam nebyl. Určitě bylo super zařadit co nejvíce odznáčků které se dají splnit pouze na nejakem conu nebo srazu. Protože léto je pro mne zabité tam půjdu za závodu do závodu a z akce do akce takže pro mne FFko letos nehrozí proto bych si rád splnil před ukončením maximum možných odznáčků. :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál flotily axiom
axiom - ne 3. května 2020 - 14:25

Ha, další černý odznáček! :-) Ale vážně: V tuto chvíli nevím. Situace je pořád dost nepřehledná, já osobně jsem tak trochu v rizikové skupině a to nejen věkem. Rád bych se srazu zúčastnil a setkal se s přáteli a kamarády, ale zatím to vidím tak půl na půl.

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
kapitán Andypos
Andypos - ne 3. května 2020 - 14:49

Myslím že kvůli pandemii by bylo nejlepší odznáčkovou hru prodloužit o rok a sraz uspořádat na Festivalu Fantazie 2021.

„...jádro sci-fi jeho podstata se nám jednou stane spásou, pokud budeme spaseni.“ - Isaac Asimov
admirál flotily omi
omi - ne 3. května 2020 - 15:09

Varianta prodloužení byla samozřejmě také zvážena, ale několik faktorů hovoří v její neprospěch. Jednak je příprava dvou odznáčků týdně náročná a krom speciálních akcí typu Vajíčková štvanice nebo Kobayashi Maru se zájem o hru příliš nezvýšil. Ano odznáčků se průměrně plní více, většinou se však jedná o hráče, kteří po delší době přijdou splnit několik testů najednou. Jakmile přestane přísun nových odznáčků a nápadů, hra upadne více méně v zapomnění. Ověřeno desetiletou praxí.

Hru teď přerušit a příští rok rozjet podobný maraton by sice opět odznáčky trochu oživilo, přesto si myslím, že by bylo zájemců ještě méně než nyní. Nemluvě o tom, že na opakování něčeho takového už nejsou ani nápady ani síla. Prodloužit hru bez vydávání nových odznáčků a udělat vzpomínkový sraz o rok později… to by mi přišlo vážně dost smutné a ani by se mi do toho nechtělo.

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
admirál flotily Iconer
Iconer - ne 3. května 2020 - 16:57

Když to půjde, tak se na sraz těším

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - ne 3. května 2020 - 17:53

Když se nezmění nějaká opatření, tak do toho půjdu na stopro :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
admirál Fanda
Fanda - ne 3. května 2020 - 18:25

Moc se omlouvám, tohle bude trochu vypočítavé z mé strany.:-) Bude-li k získání khaki odznáček, upravím svůj plán a rád se zúčastním. Jsem v hrozném časovém presu a dost by mi to narušilo plány, ale pro získání khaki odznáčku bych se asi i rozkrájel.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - ne 3. května 2020 - 20:26

Já bych jela, ale protože houby vidím, potřebovala bych nějakého vodícího psa - tedy je jedno, co to bude za druh, ale hlavně, aby byl ten tvor ochotný mě třeba v Praze odchytit a držet mi místo v autě. Odznáček by se hodil, bude to asi nejjednodušší způsob získání další barvy. Nebyla jsem na můstku, další důvod. A pokud vás poznám :), tak vás ráda uvidím :). Jako asi tak.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
viceadmirál Radek B. Flash
Radek B. Flash - ne 3. května 2020 - 23:06

Ahoj,

bohužel budu posel špatných zpráv. Když jsme řešili, že by bylo super mít odznáčkový sraz zakončený návštěvou na můstku, nikdo z nás nevěděl, jaká nás čekají opatření ze strany státu nebo úřadů. V současné době bohužel nejde uspořádat takovou hromadnější návštěvu a i jiné aktivity běží ve velmi omezeném režimu. Což je asi pochopitelné.

Nicméně věřím, že třeba už v červenci budeme moct uspořádat první den otevřených dveří, alespoň pro úzkou skupinku trekkies. A dostane se i na tu zrušenou návštěvu Subspace.

Díky za pochopení a už se hodně těším, až se tenhle "shit" přežene a budeme se moci ve zdraví potkat ... ideálně na můstku. :)

Flash

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG