Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bajky hvězdoletů – Galaktická dáma

pá 3. dubna 2020      autor: Sokar      přečteno: 1337x      komentáře: 5
admirál flotily omi
omi - pá 3. dubna 2020 - 09:23

Taky jsem měl Déčko vždycky moc rád. Moc příjemné zavzpomínání na celou její "kariéru". Díky

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
viceadmirál Samuel_Thorn
Samuel_Thorn - pá 3. dubna 2020 - 19:22

To je úplně jiné, ale krásné čtení. Děkuju za něj.

I cesta může být cíl…
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - pá 3. dubna 2020 - 23:17

Milé a pěkné počtení, i když Déčko nikdy nepatřilo mezi mé nej favoritky v rámci hvězdných lodí Star Treku, ale i tak má již v mé soukromí síni slávy své místečko :)
A jen dodám, že mě velice potěšilo i to, když si na ni vzpomněli tvůrci Picarda a ukázali nám ji znovu hned 2x - jednou hned v úvodu celého seriálu, a po druhé jako hologram při Picrdově návštěvě velitelství Hvězdné Flotily :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
podporučík David
David - ne 5. dubna 2020 - 22:13

Tak je fakt, že D-čko patří k úplně nejdůležitějším lodím celého Treku, těsně následovaná třídou Intrepid a teprve pak (snad naneštěstí) třídou Constitution. A je fakt, že za mě patří ztroskotání na Veridianu k nejvíce emotivním momentům celého universa. Za mě... předčí i zkázu A-čka na Genesis. Ovšem je mi jasné, že tu jde hodně o osobní dojmy. Každopádně díky za text. Sám bych zřejmě takového výlevu nebyl schopen. ;-)

kapitán Commander Togo
Commander Togo - so 11. dubna 2020 - 01:17

Veľmi krásne napísané. Aaaach, D-čko je jednoznačne moja najobľúbenejšia a najikonickejšia loď Star Treku. Bez D-čka by Star Trek nebol Star Trek.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG