Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zazvonil zvonec a odznáčků je konec

ne 5. července 2020      autor: omi      přečteno: 889x      komentáře: 17

Vložit nový komentář

viceadmirál Samuel_Thorn
Samuel_Thorn - ne 5. července 2020 - 09:36

A je po všem. Když v lednu přišlo oznámení konce hry, hodně mě to zasáhlo, a tak nějak jsem nad tím celým chtěl zlomit hůl. Ale malá jiskřička zůstala a pomohla v samém závěru zažehnout plamen, který mě vytáhl o dvě hodnosti výše. Když jsem včera poslal poslední žádost, rozprostřel se ve mně takový zvláštní klid, smíření. Rozbouřené vlny moře se zklidnily a je čas na odpočinek. Děkuju, že jsem toho mohl být součástí!

I cesta může být cíl…
admirál Fanda
Fanda - ne 5. července 2020 - 10:09
Díky za všechno, omi. :-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - ne 5. července 2020 - 10:35

Samuel: Koukala jsem, jak ses rozjel :).

Kolikrát bylo zajímavé sledovat, kam mě dostaly zdánlivě jednoduché úkoly. Pravda, protože jsem někdy dost líná, spoustu nesplněných nemám. Jinou výmluvu také ne. Akorát mě mrzí, že jsem nezačala dřív, i když fakt, že jsem začala, byl stejně založen na náhodě. Takže díky za zpestření mnohdy jednotvárné existence.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
kontraadmirál Hermione02
Hermione02 - ne 5. července 2020 - 10:35
Přidávám se a také děkuji za příjemnou hru a rozšíření obzorů nejen Star treku.Byly to hezky strávené roky s s odznáčky.
admirál flotily axiom
axiom - ne 5. července 2020 - 10:39

Velké díky všem, organizátorům i soutěžícím kolegům, protože i ti byli pro průběh hry velmi důležití. Často se během těch let našla chvíle, kdy mně hnalo dopředu to, jak jsou ostatní dobří.

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
admirál Fanda
Fanda - ne 5. července 2020 - 14:02
267 odznáčků, tak to je slušná cena.:-) Každopádně gratuluji Hypo k mimořádně vzácnému úlovku. :-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily Iconer
Iconer - ne 5. července 2020 - 16:07

Díky za celou odznáčkovou hru, moc mě bavila a budu na ni příjemně vzpomínat.

Díky i všem hráčům, jejichž výtvory jsem si mohl porovnat se svými.

Díky omimu za dobrou práci s organizací a programováním. :-)

Nakonec díky za poslední odznáček.

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
admirál pcermis
pcermis - ne 5. července 2020 - 16:52
Omi myslím, že se nemáš absolutně za co omlouvat. Od doby co byl oznámen konec na tebe musel být vyvijen hrozný tlak ať s nápady jak to ukončit, nové odznáčky, nejapne dotazy, neskopojenci zadodonění a tak a tohle všechno by nikdo tak skvěle jako ty nedal. A ač mi budou odznáčky hrozně chybět tobě přeji ten klid který tě teď bez odznáčků čeká nebo ti ho aspoň přeji zasloužíš si ho. A ještě jednou díky a na články o odznáčcích a vše co máš v plánu si moc rád přečtu a doufám že to bude více jak jeden článek přece jen čtení od odznáčkach může aspoň částečně absitecni příznaky. :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál pcermis
pcermis - ne 5. července 2020 - 16:55
A když teď odznáčky skončili a připravuješ nějaký update portálu co to udělat jako před lety a udělat anketu kam by se měl portál dale ubírat. :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál flotily Chak.
Chak. - ne 5. července 2020 - 18:07

Než jsem se sem dostal, nezbývá mi než opakovat již napsané :-) Takže i za mě díky...

...omimu za skvělou hru, na kterou budeme rádi vzpomínat. A za závěrečnou odměnu.

...těm, kteří omimu pomáhali a udrželi ho tak příčetného :-D

...všem, kteří navrhli nějaký odznáček, připravili test, (spolu)organizovali sraz apod.

...spoluhráčům. Bylo skvělé po splnění dalšího odznáčku prohlížet vaše řešení a taky ve finále sledovat, jak se blížíte vyšším hodnostem.

...mé Imzadi za pochopení a podporu v posledních dvou měsících.

kapitán Andypos
Andypos - ne 5. července 2020 - 20:10

Děkuji všem tvůrcům za příjemně strávené čtyři roky. Dosáhl jsem hodnosti kapitána, a v tom jsem se inspiroval tím co řekl Kirk a nenechal jsem se povýšit. :-) Doufám, že někdy v budoucnu přijde něco podobného. Moc jsem si užil tuhle zajímavou hru, ještě jednou děkuji.

„...jádro sci-fi jeho podstata se nám jednou stane spásou, pokud budeme spaseni.“ - Isaac Asimov
admirál Molik
Molik - ne 5. července 2020 - 23:09

Chtěla bych poděkovat všem co vymysleli, připravili, spravovali a dohlíželi nad odznáčkovou hrou, všem co mi pomohli nějaký ten odznáček získat (ať už to byla organizace akce, na které šel splnit, nebo třeba dvojice do Bynarů) a pogratulovat spoluhráčům, jak daleko to dotáhli. Bavilo mě to, naučila jsem se a vyzkoušela jsem si nové věci a zůstane mi spousta vpomínek. Děkuji.

kapitán flotily Tai
Tai - út 7. července 2020 - 01:00

Co dodat po tom všem, co už tady padlo? Snad jen, že to, že během posledních 22 dní hry získám 72 odznáčků, což je bez jednoho přesně dvojnásobek počtu, kterého jsem dosáhla za celá ta léta před tím, a že poskočím o tři hodnosti, bych si neuměla představit ani v těch nejdivočejších snech. Bude mi to moc chybět. Opravdu moc! A obdivuju tě, Omi, žes to celé ustál s nervy v jednom kuse, a že po celou dobu byl vždy spoleh na to, že když o nějaký odznáček zažádám, bude průměrně do druhého dne schválen. To je věc, kterou obdivuji bezmezně, a za kterou děkuji samozřejmě i všem, kteří to schvalování a ostatní provoz hry spoluzajišťovali. Máte můj nehynoucí obdiv. Hra mi toho hodně dala a moc mě bavila.

A už teď jsem zvědavá, s čím Omi přijde příště. ;-)

kapitán flotily tzcomics
tzcomics - út 7. července 2020 - 17:08

Taky se přidám k poděkování za pěknou hru. Zakončení jsme prožívali na FFku, teda hlavně Iconer a někteří ještě zběsile plnili, hlavně Iconer :D Já jel vždy jen tak na "půl plynu" a to i ke konci, kdy jsem si říkal, že bych jich ještě mohl spoustu udělat, ale zároveň jsem si uvědomil, že kdybych je býval chtěl, tak jsem je mohl splnit už dříve. Aneb ani jsem nehrál abych jich měl co nejvíce, ale plnil jsem ty které mě zaujaly, nebo jsem je chtěl mít na památku (výlety). Je dobře že si je člověk může zpětně prohlédnout a zavzpomínat :-) Takže moc díky, Omi :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
admirál Rin
Rin - út 7. července 2020 - 22:30

Omi, byla to úžasná jízda a bude mi chybět

admirál Hypospray
Hypospray - st 8. července 2020 - 23:52

Děkovat budeme ještě dlouho, ono je za co. Vaše předchozí komentáře se krásně čtou a berou mi slova z úst... Odznáčkový šrumec, v živé paměti především ten poslední, kdy se ještě na poslední chvíli finišovalo, byl neopakovatelný a polapilo mě to natolik, že jsem chvilkama sama sebe ani nepoznávala. Nakonec jsem se tak vyhecovala, že jsem v herním zápalu dokonce odhodila frčky :) Ale takový je život a ten můj odznáčkový měl podle všeho skončit přesně takto. Ale, to jsem celá já, buď pořádně, nebo vůbec. A teď, teď popojedem, Star Trek přeci nejsou jen odznáčky! :-* .. to jsem řekla já? :P :)

komodor William Kirk
William Kirk - pá 10. července 2020 - 21:34

Díky za odznáčkovou hru, byla skvělá.

"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG