Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rekapitulace odznáčků [VIDEO]

po 13. července 2020      autor: omi      přečteno: 1095x      komentáře: 8

Vložit nový komentář

admirál flotily Iconer
Iconer - po 13. července 2020 - 19:42

Moc zajímavé video, příjemně jsem si zavzpomínal.
Hypospray přeju čestného Admirála :-)
Ale za toho Luthera Sloana si rvu vlasy. Taková příležitost a já ji neobjevil! :-D
Těším se na další rekapitulace.

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
admirál bilavrana
bilavrana - po 13. července 2020 - 23:42

Pěkná rekapitulace. Nenapadlo mě, že jsem byla společně s Chakem letošní největší lovec. :) Škoda, že jsem na to neměla tolik času kvůli chození do práce. Na pár odznáčků jsem si ještě dělala zálusk. Ale na druhou stranu jsem ve finiši zvládla i pár, o kterých jsem si myslela, že je nepokořím. Na to byly odznáčky super - donutili člověka něco dělat a někdy i překonat sám sebe v tom, co očkával, že zvládne.

Hypo si čestnou hodnost zaslouží.

A alespoň někde byla Sekce 31 opravdu utajená. Pěkně záludná schovávačka.

kapitán flotily Tai
Tai - út 14. července 2020 - 03:32

Přesně, mně ten finiš zrovna přišel do nejvypjatějšího pracovního období v roce, takže doteď ve svém soukromém excelovém přehledu smutně koukám na tu haldu odznáčků, ke kterým jsem sice už měla sesbírané podklady, ale nakonec jsem musela selektovat, co z nich stihnu zpracovat a co ne. Nejdřív jsem chtěla jet na počet, ale nakonec jsem beztak odznáčky nedokázala urychlit na úkor „vymazlenosti“, takže jsem se přestala stresovat a prostě si užívala, dokud to šlo. A až mě překvapilo, kolik jsem jich oproti plánu ulovila poslední den, ostatně stejně, jako spousta dalších hráčů. Musím smeknout před těmi, co toho 4. 7. zajišťovali schvalování, protože to byla práce na opravdu velmi přeplněný úvazek. :-D

A ta čestná hodnost pro Hypo je super – já si říkala, že nějaké takové uznalé gesto určitě přijde, protože její nasazení v celé hře bylo prostě fenomenální a doteď na něj zírám v němém úžasu. Už jenom všecky ty modré a zelené a modrofialové a kolekce a bílé, a holoromány… a vůbec. To nejde, než obdivovat!

Každopádně tahle videobilance byla pro mě velice poučná – říkala jsem si, že až bude čas (hahaha!), pročtu se všemi články o odznáčcích a udělám si přehled, jak to vlastně celé postupovalo… ale takhle přímo od pramene je to mnohem zajímavější. Jsem moc zvědavá na další videa! :-)

admirál Fanda
Fanda - út 14. července 2020 - 09:22

Pěkné video... ta sekce 31 byla teda pěkně jedovatá, to by mě vůbec nenapadlo.:-)

Škoda té nepovedené dražby. Čekal jsem, že Hypo nakonec ten odznáček získá a ty nabídnuté jí zůstanou, jako že se to nepovedlo. Na druhou stranu, díky tomu, že se jich vzdala, tak jsem poskočil do TOP 10.:-) V každém případě si ale tu čestnou hodnost admirála zaslouží, protože její výkon ve hře byl skutečně unikátní, stejně jako růžový odznáček, který získala.

Jen trochu lituji, že jsem jich nestihl víc, a že jsem se nezapojil do hry dříve, ale o portálu jsem v době začátku hry myslím ani nevěděl a ještě dlouho po registraci mi trvalo, než jsem zjistil, co jsou odznáčky zač. Navíc jsem den před koncem odznáčkové hry měl státnice, které jsem tedy úspěšně zvládl :-), ale bohužel mi učení a nervy ze státnic ubraly dost energie, kterou jsem nutně potřeboval k dokončení ještě několika odznáčků. Jsem rád, že jsem to nakonec zvládl na admirála i při tom všem vypětí kolem a odnesl jsem si ze hry spoustu příjemných vzpomínek a zážitků.:-) Znovu a nikoliv naposledy děkuji tvůrcům hry za tuhle desetiletou zábavu.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál pcermis
pcermis - út 14. července 2020 - 12:16
Tak podobnou zmínku o své osobě jsem fakt nečekal. :-D to to vážně bylo tak hrozné,...? :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál pcermis
pcermis - út 14. července 2020 - 12:19
Alespoň jsem v dubnu vyhrál ale to vědět tak si necham jeden odznáček na květen. :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - út 14. července 2020 - 13:11

Za Sekci 31 si také rvu vlasy, nejde to, copánek drží. Asi vyběhnu před barák a seřvu keř. Třeba strachy opadá... To abych jako ventilovala TEN pocit... A to jsem v profilech ostatních šmírovala DOST často. Působí to tak jednoduše a nenapadlo mě to.

Zajímavé je, že v době, kdy byla hra v útlumu, já byla v útlumu taky :). Myslela jsem si, že jsem se jí jenom nevěnovala a v posledních měsících jsem měla z tohoto důvodu i něco jako výčitky. I když mě vážně některé nesplněné úkoly mrzí, holt teď už je to jedno. Zbytek se mi moc líbil. Mívala jsem období závislosti a šílených nápadů. Díky, bylo to parádní.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál Hypospray
Hypospray - út 14. července 2020 - 13:40

Parádní sumarizační video, přesně něco takového jsem si představovala v rozlučkovém módu, který se může protahovat... klidně do konce roku ;) Resp. do přechodu na nový portál. Pochopitelně jsem se zatajeným dechem čekala na závěr videa, kdy se bude vysvětlovat Dražba. A pochopitelně děkuji za její zakončení :-* Se stejným zájmem a poděkováním předem se těším na Specializace a Kobayashi Maru. Na ty Specializace o to víc, mořila jsem se s testy skutečně dlouho :P No, a od Sekce 31 jsem byla blízko, seznamy odznáčků jsem procházela několikrát, ale vždy jen letmo, parádní nápad, jako ostatně spousta jiných ve hře, ale zároveň jsem ráda, že jsem ho nenašla zrovna já ;) ;) ... takže, DÍKY.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG