Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Můj první con - Festival Fantazie - den třetí

st 3. srpna 2005      autor: Yorick      přečteno: 2750x      komentáře: 1

V úterý bylo opět krušné probuzení. Motorová myš ráno vstává a odjíždí za přítelkyní. Fyzické pudy :o) Společnými silami – já bručím on vynáší – vyhazujeme odpadkový koš naplněný něčím, co ošklivě kysele smrdí a o čem jsme několik hodin teoretizovali.

Jelikož myš byl hlučný, už se mi nepodařilo usnout. Srovnal jsem si popraskané sítnice a rozhodl jsme se, že zkopíruji včera natočené divadlo z kamery na notebook. Po počátečních nesnázích (mno řekněte, kdo může mít jako heslo na notebooku mužské jméno?:o) se vše zdařilo a šel jsem na snídani. Potom jsem spěchal s plným břuchem na promítání mé oblíbené Enterprise. Opravdu jsem si tenhle seriál zamiloval, nahradil můj neoblíbenější Star Trek a srazil tak z trůnu do té doby kralující TNG :o) Dopoledne už nic zajímavého a tak byl oběd.

A pak to začalo. Tak nějak jsme se jako členové potencionálního nového Star Trek klubu začali motat kolem baru v KD jako včely na opilého medaře. Dokonce jsme společně zaútočili na Pavla Bačkovského, který nám poskytl útočiště – nekuřácký salónek. Mimochodem, hned druhý den už byl tento v programu nazýván Star Trek klubovnou.

Jako klub jsme si začali formovat náplň, seznamovat se a hlavně jsme se hodně a hlasitě smáli. Dobře, řeknu vám to na rovinu. Darkknight ukázal svou pravou tvář a vyklubal se z něj zkušený proktolog amatér. Začal si mužské osazenstvo klubu vytipovávat jako své budoucí oběti / pacienty. Nikdy bych nevěřil, jaké má zkušenosti s indulonou a svazováním. Tststs. Mno i toto napovídá dost o tom, že jako klub jsme spolek různorodých bytostí a trubek vysavačů (že borgové?:o))

Nějak po schůzi klubu (byla několikahodinová a plná slibů ze strany Darkknighta – mimochodem, sliboval si ku pomoci velkou trubku :o) následovala večeře a nejsem si jist zda po ní a nebo před ní jsme se zúčastnili soutěží a hádanek na motivy Star Treku – hádání planet a staveb.

Zlatým hřebem večera byl Slash od Dieginy. Přiznám se, ač mám několik přátel gayů, jsem poměrně homofobní a na tuto přednášku jsem šel v podstatě z hecu. Asi jako většina mužského osazenstva. Ale stálo to za to. Diegina je správná holčina, třicet kilo i s vysokýma botama. Dostavila se v kraťoučké sukni a ještě kratším něčem na vrchní část těla, někdo říkal, že je to uniforma ženské posádky z TOS. V tom případě musela být silně modifikovaná. Vedle zazněly poznámky typu, že jí chybí ještě bič :o)

Mno přednáška začala, a asi všeci pánové byli zvědaví o čem to bude. Upřímně, dokud povídala o homosexuálních stycích (převážně pánských) členů posádek různých lodí Enterprise, nijak zvlášt mi to nevadilo. Silnější kávu nám naservírovala v podobě popisu vulkánského mužského pohlavního údu. Dvě stránky textu a popisné obrázky. Ale i tak bylo spoustu legrace. Na můj přidrzlý dotaz, zda se dočkáme taky nějakých žen, mě Diegina odbyla, že na tohle se nesoustřeďuje, ale že na konec možná něco ukáže. Spokojeně jsem zachrochtal a opět zasedl do davu. A začal ten pravý masakr. Diegina nám začala ukazovat obrázky. Mno ty pro mě ještě přijatelné ukazovaly jen objímající muže, ale pak se to stupňovalo do podoby orálního mužského sexu, aktů a hůře :o) Přesto jsem zůstal do konce přednášky, kdy nám Diegina ukázala čtyři obrázky oblečených žen, s tím že je to slash :o))) a pustila music videa.

Tady bych se Diegine chtel omluvit, za to ze jsem se zachoval jako srab a přizdisráč. Na konci přednášky, zhruba od tří čtvrtin, do sálu přišel nějaký otylý fanoušek Enterprise a dožadoval se nočního promítání přesně na čas, protože Dieginina přednáška se protáhla asi o půl hodinky (což nikomu nevadilo :o). A tento fanoušek byl poněkud neodbytný a dožadoval se a dožadoval se a…a Diegina mu zklamaně ustoupila a přednášku ukončila, byť ještě nebyla u konce. Rád bych se omluvil, že jsem ani já, ani nikdo z přítomných, nevstal a neposlal fanouška Enterprise do pr*ele, protože přednáška byla opravdu super a Diegina za ní má můj neskonalý obdiv (i když ty obrázky jsem opravdu zrovna nemusel :o). Takže, promíň Diegino.

Jinak zapomněl jsem na nějakou podstatnou událost dne? Asi je zbytečné popisovat příhodu Warpika, která mi vysvětlovala, že i když má na FF jen jendo tričko, denně se myje a proto nesmrdí. Zapomněla dodat, kdo myje / pere její tričko .o)

Dneska odjel domu little_borg (jeho početné děti požadovaly zaplacení výživného, tak spěchal napracovávat :oD)

A po Slashi už následoval jen spánek a panický strach p cestě na hotel, že někde potkám Darkknighta a on uvede své sliby v praxi.

bez hodnosti Yorick
autor: Yorick
vydáno: st 3. srpna 2005
přečteno: 2750x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Havlíčkovým Brodem do Budoucnosti a ještě dál  -  st 10. června 2020
Jaký byl poslední odznáčkový sraz?  -  út 9. června 2020
Odznáčkový výsadek za krásami Liberce ZRUŠEN  -  út 25. července 2017
Tak plynou dny našich životů…  -  so 7. listopadu 2015
Rodinné setkání  -  út 20. října 2015
Bylo nebylo… na můstku Artemisprise  -  pá 21. března 2014
S Trekkies na horách [VIDEO]  -  so 3. března 2012
Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr  -  čt 19. ledna 2012
Jak Trekkies:TNG slavili Silvestr 2010? [VIDEO]  -  po 3. ledna 2011
Převleky, mlžení, bruslení a kopec srandy - Silvestr 2009!  -  čt 7. ledna 2010
Vydařený Silvestr – do třetice všeho plzeňského  -  čt 22. ledna 2009
Reportáž ze srazu v Moravské Třebové  -  po 8. září 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - III. část  -  čt 29. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - II. část  -  pá 23. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - I. část  -  po 19. května 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG