Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

O klubu Trekkies: The New Generation

po 1. ledna 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 32904x      komentáře: 10

Trekkies.CZ Ahoj. Jmenuji se Trekkies: The New Generation. Asi si říkáš, že je to zvláštní jméno. Vysvětlím. Trekkies je označení fanoušků mého oblíbeného fenoménu jménem Star Trek, The New Generation znamená, angličtináři vědí, Nová generace. Sdružuji (zatím) mladé lidi, kteří propadli kouzlu Star Trek světa a kteří se snaží vnést do společenství fanklubů svěží vzduch, kteří chtějí vytvořit jakousi Novou generaci.

Narodil jsem se v roce 2005 v Chotěboři během Festivalu fantazie. A hned se o mě začalo starat kolem patnácti lidí. A mají co na práci. Dávají dohromady informační portál nejen pro trekkies, aktivně se účastní setkání podobných nadšenců, jako jsou oni, zprostředkovávají nákupy ST suvenýrů a pořádají vlastní con - CzechTREK.

Jako správný fanklub musím mít určitá pravidla, aby vše fungovalo. Ale neboj, jsem klub založený na demokracii a rovnocennosti. O většině věcí hlasují všichni členové klubu, respektive ti, kteří zareagují do daného termínu, o tom nejdůležitějším nebo akutním hlasuje volená rada. Podrobnější informace o mém fungování se každý nový člen dozví ze stanov občanského sdružení, kterým jsem se stal zhruba po roce své existence. Je tu ale ještě něco, co by měli mí členové znát a snažit se dodržovat a to je Desatero fanouška ST.

Mí opatrovníci nejsou z jednoho místa. Jak je možné, že se domluví? Jednoduché. Internet přeci smaže každou vzdálenost. Založil jsem konferenci, jejímž prostřednictvím členové řeší důležité věci a problémy v rámci klubu. Nově příchozí dostane samozřejmě přístup. Zbytek obstará rychlá elektronická pošta - každý má v rámci portálu svou vlastní emailovou adresu, na kterou ve volném čase zaskočí. Na tomto místě chci svým opatrovníkům poděkovat, protože se o mě starají právě ve svém volném čase, tedy po škole či práci. A ročně do mě každý investuje 350 korun. I přesto dělají kus práce. Teď je zaměstnávám hlavně plněním obsahu webových stránek a přípravou CzechTREKu. Cony mám moc rád. Je to čas, kdy se Trekkies z celé republiky sejdou a baví se. Nechci zůstávat pozadu, a proto i já přispěji svou troškou do mlýna. Každý z členů má možnost připravit nějakou zajímavou přednášku, besedu nebo něco, co ovládá a se Star Trekem to souvisí. Festival fantazie i CzechTREK nabízejí velký prostor, abych ukázal, co ve mně je.

Teď si asi myslíš, že své opatrovníky ženu jen do práce a nenechám je ani odpočinout. Kdepak! Jednou za čas se všichni sejdou na předem domluveném místě a pořádají víkend plný zábavy. Promítání Star Treku i jiných sci-fi, v létě koupání, v zimě koulovačka, domlouvají vylepšení, abych dobře fungoval. Přemýšlení často bolí, a proto jsou nutné časté přestávky na občerstvení. Nutno podotknout, že děvčata jsou velmi schopná a vaření jim jde jedna báseň (a ani chlapi se nenechají zahambit).

Ale to jsem se nechal unést. Tolik tedy ve stručnosti o mně, o Trekkies: The New Generation. Pokud máš zájem, rád Tě přivítám!

Fanklub Trekkies: TNG

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

Zdroj: Trekkies.cz
bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: po 1. ledna 2007
přečteno: 32904x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Související články:

Tak plynou dny našich životů…  -  so 7. listopadu 2015
Bylo nebylo… na můstku Artemisprise  -  pá 21. března 2014
Pour Feliciter 2013  -  čt 27. prosince 2012
Přejeme Vám krásné a veselé Vánoce  -  so 24. prosince 2011
Jak Trekkies:TNG slavili Silvestr 2010? [VIDEO]  -  po 3. ledna 2011
Co je pro trekkies nejdůležitější?  -  so 27. listopadu 2010
Převleky, mlžení, bruslení a kopec srandy - Silvestr 2009!  -  čt 7. ledna 2010
Letošní aprílový žertík  -  st 1. dubna 2009
PF 2009  -  čt 18. prosince 2008
Jaký byl Velikonoční sraz 2008?  -  st 2. dubna 2008
Kdo přežije Silvestra?  -  po 7. ledna 2008
Kapitánův deník: Moravská Třebová (10.-13.8.) – EXPEDICE COCHRANE  -  čt 16. srpna 2007
Poslední klubový sraz před CzechTREKem 2  -  út 14. srpna 2007
Kapitánův deník: hvězdné datum 18.-20.5. Plzeň. Viděno očima čtyřma  -  čt 24. května 2007
Kapitánův deník - Velikonoce s korkovou krávou  -  pá 13. dubna 2007

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG