Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"X-men: The Last Stand" do kin na konci května

pá 10. března 2006      autor: little borg      přečteno: 1892x      komentáře: 0

X-men: The Last Stand Premiéra posledního filmu z trilogie X-men se nezadržitelně blíží. Podle dostupných informací distributora (Bontonfilm), uvidíme očekávaný snímek X-men: The Last Stand (Poslední vzdor) už 25. května. Pravděpodobně půjde o předpremiéru. Oproti dvěma předchozím filmům nás čeká spousta změn vyplávající z obsazení tvůrčího štábu.

Charles Xavier V X3, což má být poslední kapitola trilogie, lék proti mutantství hrozí změnit běh historie. Zaprvé mutanti musejí volit, zda si chtějí ponechat svou jedinečnost, přestože se tím odcizují ostatním, nebo se vzdají své síly a stanou se "obyčejnými" lidmi. Protikladné názory vůdců mutantů Charlese Xaviera (Patrick Stewart), který prosazuje toleranci, a Magneta (Ian McKellen), který doufá v přežití těch lepších, dospějí ke konečné zkoušce - poslednímu boji, který ukončí všechny války.

Magneto Režie filmu, jak už mnozí z vás vědí, se ujal Brett Ratner (Rush Hour - Křižovatka smrti, Red Dragon - Červený drak), který nahradil Bryana Singera. Kromě už zmíněných herců se ve snímku objeví samozřejmě Hugh Jackman (Wolverine), Halle Berry (Storm) - která si vydupala větší prostor ve filmu, zmrtvýchvstalá Famke Janssen (Phoenix), Rebeca Romijn Stamos (Mystique) a další staří známí. Příběh si vzali na starosti Simon Kinberg (námět) a Zak Penn (scénář).

Studio Fox si od filmu slibuje závratné tržby, však do něj také vložilo nemalou sumu - 200 milionů dolarů. Abychom vás na X3 příjemně naladili, přidáváme odkaz na trailery a další informace.

Zdroj: photo: www.x-menthelaststand.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 10. března 2006
přečteno: 1892x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Před 70 lety…  -  pá 6. června 2014
Přesedlá J.J. Abrams na Star Wars?  -  so 10. listopadu 2012
Radost pro Star Trek fanynky - aspoň ty americké  -  po 2. července 2012
Apollo 11 - vyzvednutí motorů F-1 ze dna Atlantiku  -  čt 19. dubna 2012
Tohle je válka - Kirk vs. Shinzon!  -  pá 2. března 2012
Star Trek knihy v Česku  -  čt 6. října 2011
Star Trek: Enterprise na Primě COOL  -  po 18. července 2011
George Takei chce být Spiderman [VIDEO]  -  st 6. dubna 2011
První android kosmonautem  -  út 8. března 2011
Vzpomínáme na DeForesta Kelleyho  -  čt 20. ledna 2011
Star Trek: Exhibition na dosah - od května 2011 u Berlína!  -  čt 16. prosince 2010
Národní den mazání přátel s Williamem Shatnerem  -  út 23. listopadu 2010
Hudební motiv "Inner Light" hraný na Theremin [VIDEO]  -  so 20. listopadu 2010
Oficiální univerzitní obchod Akademie Hvězdné flotily  -  čt 18. listopadu 2010
Přečtěte si časopis Star Trek Magazine online  -  st 17. listopadu 2010

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG