Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Connery a Madonna si už ve Star Treku nezahrají

po 13. března 2006      autor: little borg      přečteno: 2736x      komentáře: 4

Sean Connery Dvě velké hvězdy showbussinesu - herec Sean Connery a zpěvačka Madonna - ohlásily konec herecké kariéry. A tak může leckterý fanoušek Star Treku litovat, že tyto "legendy" neuvidíme v nějaké slušivé uniformě nebo v zajímavém kostýmu, které jsou pro tento fenomén typické. Důvody ukončení filmové kariéry jsou u obou hvězd různé. Ostatně o tom je následující příspěvek, který berte s lehkou nadsázkou.

Sir Thomas Sean Connery podstoupil na začátku března operaci nádoru ledviny. Zákrok proběhl bez problémů a teď se zotavuje. Dle svých slov se už ale nechystá vrátit na stříbrné plátno. Poslední film, v Praze natáčená Liga výjimečných, ho totiž velmi znechutil. Nespokojený je hlavně s režiserém Stephenem Norringtonem. Conneryho filmový comeback bychom mohli zažít v případě, že dostane "gigantickou" nabídku. Co tím ale myslel, není jisté. Nutno uznat, že Connery by byl velkým oživením Star Treku. Kdo ví, třeba se Paramount probere.

Madonna Také zpěvačka Madonna (celým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone) chce pověsit herectví na hřebík. Filmoví kritici ji velmi chválili za výkony v Hledám Susan. Zn.: Zoufale (Desperately Seeking Susan - 1985) a muzikálu Evita (1997), za který dokonce dostala Zlatý globus. Další role už ale kritika rozcupovala. Zpěvačka obdržela i několik anticen Zlatá malina (pozn. redakce: letos ji má např. Tom Cruise za Válku světů). Popová hvězda proto údajně přísahala, že už nikdy nepřijme žádnou roli. Bojí se totiž, že by její špatná herecká reputace jakýkoli film odsoudila k neúspěchu. Přiznejme, že Madonna skutečně není moc dobrá herečka. A tak v jejím případě bude jedině dobře, když se jí Star Trek vyhne, co říkáte?

Zdroj: ČTK
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 13. března 2006
přečteno: 2736x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG