Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Tajemství sester odhaleno!

ne 30. dubna 2006      autor: Lina      přečteno: 3243x      komentáře: 8

sestry Naše redakce odhalila tajemství, které ještě hodně otřese děním v seriálu Battlestar Galactica. Herečka Grace Park (Boomer z BSG) oznámila, že druhou sérií končí s natáčením tohoto populárního seriálu. Producenti byli jejím odchodem zděšeni, protože role Boomer je pro dění ve třetí sezóně zásadní. A tudíž přistoupili k neobvyklému kroku. Role oblíbené Cylonky byla nabídnuta její sestře Lindě Park, kterou především my známe ze seriálu Star Trek: Enterprise jako geniální lingvistku Hoshi Sato. Producenti doufají, že díky vzájemné podobě obou sester nebude šok z přeobsazení hlavní role pro diváky tak velký.

poručík Lina
autor: Lina
vydáno: ne 30. dubna 2006
přečteno: 3243x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG