Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Odo v Pobřežní hlídce

čt 4. května 2006      autor: Lina      přečteno: 1682x      komentáře: 5

Odo v Baywatch Na internetu se objevila ke stažení nikdy neodvysílaná epizoda seriálu Baywatch (Pobřežní hlídka). Tento seriál se po dlouhou dobu zabýval nejen prsatými plavčicemi, ale i nejrůznějšími osudy lidí a snahou snížit diskriminaci handicapovaných jedinců. Proto producenti Baywatch požádali Rene Auberjonoise (Odo ze Star Trek Deep Space Nine), jestli by nemohl vzít roli jedné plavčice, která jako mladá přežila požár. Ten ale zohyzdil její tvář. Producenty totiž upoutal vzhled konstábla Oda a ten chtěli v epizodě využít. Rene Auberjonois toto přijal a s tváří Oda natočil celou jednu episodu. Díl, který měl být odvysílán v primetime, však zastavili majitelé společnosti Paramount, jež zažalovali seriál Baywatch za zneužití autorského práva na podobu konstábla Oda. Škoda. :-)

poručík Lina
autor: Lina
vydáno: čt 4. května 2006
přečteno: 1682x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG