Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Picardo: Star Trek potřebuje novou krev

pá 5. května 2006      autor: little borg      přečteno: 2364x      komentáře: 0

Robert Picardo Představitel Holodoktora ve Star Trek Voyager Robert Picardo sleduje dění kolem připravovaného filmu Star Trek XI. Na serveru IESB mluvil o rychlém obratu od Stargate ke Star Treku a byl také dotazován na jeho názory na výměnu "Stewartovy party" a znovuobsazení Kirka a Spocka...

"Mám spoustu pocitů," řekl Picardo. "Dostal jsem se ke Star Treku trochu opožděně. No vlastně... Vzal jsem si ženu, která je strašná fanynka Star Treku, takže i když jsem ten seriál jako kluk nesledoval, tak abych si získal její srdce, musel jsem chodit na Star Trek filmy. Myslím, že když u ní začínala puberta, zakoukala se do kapitána Kirka - právě v pubertě si vás totiž Trek získá! No a časem jsem pochopil, jak kvalitní Star Trek příběhy vypráví, a začal jsem si toho vážit. A pak, když jsem se zapojil do Voyageru a byl jsem konečně zasvěcený do Star Treku - a skoukl jsem další a další seriály, které nám předcházely - myslím, že jsem se stal fanouškem Star Treku."

"Myslím, že to je vážně paráda. J.J. Abrams není jen ohromný talent. Star Trek potřebuje dávku nového entusiasmu a vůbec novou krev. Máme za sebou čtyřicet let a je čas na změnu. Domnívám se, že se (Abrams) chystá přinést něco nového a vzrušujícího do Star Treku."

"Jsem si jistý, že bude zcela nové obsazení. Jít zpět v čase je ale vždycky nebezpečná volba ve Star Treku. Je totiž těžké udržet míru napětí a nebezpečí, když si hrajete s postavami, které diváci dobře znají a které musejí přežít jakékoli nástrahy, a vy je do nich zapojíte."

"Ale Abrams je velmi chytrý muž. Ať udělá cokoli, bude to dobrá volba a navíc jistě velmi dobře provedená."

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 5. května 2006
přečteno: 2364x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG