Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Roddenberryho schránka se rozpadá!

ne 14. května 2006      autor: Lina      přečteno: 1958x      komentáře: 10

sonda Voyager Naše redakce se dozveděla šokujicí informace. Josh Marlow z kanceláře NASA nám sdělil, že nedávná inspekce vesmírné schránky s popelem Gena Roddenberryho odhalila trhlinu! Ostatky slavného tvůrce Star Treku teď pomalu pronikají na naši oběžnou dráhu. NASA se chystá zasáhnout a zachránit Rodenberryho. Na příští měsíc se plánuje vypuštění raketoplánu se speciální sondou, jejímž úkolem bude zachytit schránku s ostatky a ty přemístit do nové odolnější nádoby. Sonda má také za úkol zachytit již uniklý popel. Tato operace vyjde NASA na 47 milionů dolarů. Na tuto částku se složili trekkies po celém světě.

poručík Lina
autor: Lina
vydáno: ne 14. května 2006
přečteno: 1958x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG