Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Abrams odtajnil Star Trek XI

po 5. června 2006      autor: Lyta      přečteno: 2239x      komentáře: 12

J.J. Abrams Režisér J. J. Abrams v rozhovoru pro anglický Star Trek magazín prozradil podrobnosti k chystanému celovečernímu filmu. "Dlouho jsme nad vším uvažovali a nakonec jsme se rozhodli vrátit na plátna kin posádku Nové generace i Borgy. A nejen to. Setkáte se i s hrdiny jiných seriálů. Prožijí skutečně impozantní dobrodružství, které bude zahrnovat návrat Borgů jako skutečné hrozby." Dále Abrams sdělil: "Budeme se snažit zachovat původního ducha startrekových filmů, ale zároveň bude toto dobrodružství temnější a děsivější, než s čím jsme se doposud ve Star Treku setkali."

kontraadmirál Lyta
autor: Lyta
vydáno: po 5. června 2006
přečteno: 2239x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG