Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Po roce… (trocha historie)

ne 2. července 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 9255x      komentáře: 2

Všechno nejlepší Trekkies Je tomu už téměř rok, co jsem jela poprvé na Festival Fantazie. Loni touto dobou jsme si to drandili v autě směr Chotěboř. Tenkrát jsem neměla nejmenší tušení co mě tam vlastně čeká, neb jsem znala cony jen z vyprávění. Dnes sice ještě nesedím v aute do Chotěboře, tam se chystám zítra dopoledne, ale troufám si říci, že stejně jako loni nevím co mě tam čeká :-) Program je rok co rok jiný a tak bezpečně vím, že si zpět přivezu spoustu nových zážitků a dojmů, které mě budou dlouhou dobu živit těšením se na další rok. Ale to, že nevím co mě tam čeká, není zase tak úplně pravda.

To, co před rokem na FF vznikalo zhruba průběhem celého týdne, dnes už stojí, doufám pevně, na svých nohou. Je to klub Trekkies: TNG, který před rokem založil Yorick se skvělým úmyslem, vnést do ST v ČR nové nápady a elán. Jestli se naše nápady a elán budou líbit, to zjistíme až v průběhu FF, ale to co vím bezpečně už teď je, že se opět potkáme spolu, my šílenci z klubu :-) Další velké klubové setkání, tentokrát na téměř týden a hlavně bez starosti kam lidicky ubytovat, jaký udělat program a podobně. S tím si tentokrát láme hlavu někdo jiný :-) Prostě a jednoduše nás čeká spousta zábavy pohromadě :-)

Klub v době vzniku čítal něco kolem dvanácti členů, jejichž počet se na čas ustálil a začalo se pilně pracovat. Tvořil se web, vymýšlel se nový program na budoucí FF a hlavně jsme se začali pravidelně vídat a poznávat, s kým že jsme se to vlastně dali do spolku :-)

Možná pro některé z vás je důležitý právě ten program, nebo webové stránky, ale pro mě na prvním místě už v tu dobu kolem Vánoc byli právě lidičky kolem toho všeho.

A asi by to nebyl ani normální život, spíše naprosté sci-fi, kdybych řekla: „žili šťastně, až do smrti.“ Tak to bohužel nebylo. I u nás nastalo několik problémů, které v průběhu roku vedly ke ztrátě tří členů, jejichž ztráta mě moc mrzí. Rozhodli se však sami…

Klub se ale nevzdal a vše nakonec šlo z počátku těžko, ale přece jen dál. Přibyli noví členové. V dnešní době čítá počet členů něco kolem dvaceti a vše stojí, vlastně běží, dál.

Za pár dní na FF oslavíme své první klubové narozeniny a já bych klubu ráda popřála, ať se dál takhle drží, ať vše do čeho se pustí se mu daří a hlavně, ať lidičky co ho tvoří, mají stále mnoho společných témat k diskusím, nápadů a motivace ještě na mnoho společný chvil.

P.S. Slibuji že takovýhle citový výlev bude příště až tak k pátému výročí klubu.

Tyto rozsynchronizované obvody byly součástí odznáčku Chakotay - rozstříštěný v čase.

praporčík Bonsaj
autor: Bonsaj
vydáno: ne 2. července 2006
přečteno: 9255x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Související články:

Tak plynou dny našich životů…  -  so 7. listopadu 2015
Bylo nebylo… na můstku Artemisprise  -  pá 21. března 2014
Pour Feliciter 2013  -  čt 27. prosince 2012
Přejeme Vám krásné a veselé Vánoce  -  so 24. prosince 2011
Jak Trekkies:TNG slavili Silvestr 2010? [VIDEO]  -  po 3. ledna 2011
Co je pro trekkies nejdůležitější?  -  so 27. listopadu 2010
Převleky, mlžení, bruslení a kopec srandy - Silvestr 2009!  -  čt 7. ledna 2010
Letošní aprílový žertík  -  st 1. dubna 2009
PF 2009  -  čt 18. prosince 2008
Jaký byl Velikonoční sraz 2008?  -  st 2. dubna 2008
Kdo přežije Silvestra?  -  po 7. ledna 2008
Kapitánův deník: Moravská Třebová (10.-13.8.) – EXPEDICE COCHRANE  -  čt 16. srpna 2007
Poslední klubový sraz před CzechTREKem 2  -  út 14. srpna 2007
Kapitánův deník: hvězdné datum 18.-20.5. Plzeň. Viděno očima čtyřma  -  čt 24. května 2007
Kapitánův deník - Velikonoce s korkovou krávou  -  pá 13. dubna 2007

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG