Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

FF 4.7.2006 – Jak na nás nezbylo Švestkové pyré

st 5. července 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 4143x      komentáře: 0

Práce Ráno jsem celkem neochotně otevřela očka. Znáte to, dovolená a vy jako … vstáváte brzo ráno. „Obětí“ je potřeba :-) Ba ne, tak zlé to zdaleka nebylo. Oba s Brůčou jsme svěže vyskočili na nohy, poprali se v koupelně a vyrazili na snídani. Pak následovalo setkání v horním patře KD Junior, kde jsme se připojili na Net, dodělávali ještě pár věciček na středeční program a naháněli lidičky kvůli krátkému dotazníku na besedu „Jak jsme začínali se Star Trekem“.

Alko Pozvání na besedu přijali: Alko, Zirland, T’Pel a možná dorazí i Praotec trekkie… Díky dotazníku jsem měla tu čest se s Alkem a Zirlandem poprvé setkat a díky Alkovi i zhlédnout kus historie v podobě záznamu na PC :-) Některé jejich práce jako dabing jsem znala z velmi živého vyprávění Borga a Liny pokaždé, když se z nějakých dřívějších conů vrátili. A musím říci, že vyprávění i ukázky byly vždy podávány s obrovským nadšením :-)

Gáblík v PD Celý den byl jaksi ve spěchu. Na oběd jsme skoro běželi. Opět jsme navštívili Panský dům a trpělivě čekali na objednané papů. Po nějaké době šla trpělivost maličko stranou, pač se blížil program, který většina z nás chtěla vidět a v tomto případě i slyšet. Sice nemůžu říci, že by tato přednáška byla trekková, ale rozhodně byla velice populární. Na programu byl Jukebox SG, na kterém se podílela i naše Lina (jsme všestranně zaměřeni :-) ). Naštěstí papů nakonec dorazilo a my jsme dorazili včas. A pak už jsme jen poslouchali a hlasovali. Pak hned následoval Jukebox ST od Lyty a Dieginy, kde jsme si zahráli na učitele a známkovali předvedená dílka.

Pak se zase chviličku pracovalo a zase tu bylo krmení dravé zvěře. Někdo se tentokrát vydal na lov do města a někdo sázel na jistotu.

Švestkové pyré A pak to přišlo… Dlouho očekávané a námi hodně zmiňované dílko ST: Švestkové pyré. Sál byl naplněn, atmosféra skvělá a účinkující naprosto výborní. Švestkové pyré vám rádi přiblížíme v některé z pofestivalových reportáží.

BSG vs. VOY A byl tu téměř závěr dne. Po divadle jsme celí rozzáření naklusali na přednášku Bedrazz – Hledá se Země. To bylo přesně, co jsme potřebovali. V této přednášce se mísila naše momentálně nejoblíbenější témata: Star Trek a Battlestar Galactica. Podobnost mezi jejich cestami a postavami na lodích je jistě čistě náhodná ;-) A byla tu půlnoc :-)

Program na 5.7.2006 vám asi nemusím moc připomínat, ale pro jistotu :-)
8:30 How William Shatner Change the World
10:00 Jak jsme začínali se Star Trekem
12:00 Premiéra New Voyages 2
18:00 ENT – Vanishing Point
19:30 „24“
20:00 Oslava výročí ST: Nikdo není dokonalý – dabéři Enterprise, jak je ještě neznáte…
(Jitka Moučková alias Hoshi Sato, Jiří Prager alias Phlox, Lucie Svobodová alias T'Pol a Filip Švarc alias Travis Mayweather)
22:00 Borgská anatomie

praporčík Bonsaj
autor: Bonsaj
vydáno: st 5. července 2006
přečteno: 4143x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
John de Lancie bude na sklonku roku v Praze  -  pá 21. listopadu 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014
Festival fantazie z pohledu (B)orgů II.  -  čt 11. července 2013
Festival fantazie z pohledu (B)orgů I.  -  st 10. července 2013
Festival Fantazie 2013: Z Bradavic do soudní síně  -  út 9. července 2013
Obsah krosny na Festival fantazie  -  čt 27. června 2013
Svědci Abramsovi na Festivalu fantazie  -  čt 20. června 2013
Warp 03 [VIDEO]  -  čt 6. června 2013
Další program v Chotěboři  -  st 29. května 2013
Zábava na Festivalu fantazie  -  čt 16. května 2013
Star Trek na FF - slíbené pokračování  -  po 8. dubna 2013
Zpráva dne: Star Trek na Festivalu Fantazie  -  út 26. března 2013
TrekFEST na letošním Festivalu fantazie  -  čt 7. března 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG