Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Festival fantazie skončil

po 10. července 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 4002x      komentáře: 3

SG Divadlo A je to tady opět. Konec. Týden plný zábavy skončil a nás čeká další velmi dlouhý odpočet do roku dalšího. Doufám, že se vám na FF líbilo stejně jako nám a příští rok se opět přijedete podívat na ST blok a nejen na něj. Ráda bych teď doplnila dva chybějící dny, společně s připojenou omluvou za zpoždění, někdy bohužel dojdou síly a čas. :-(

7.7.2006
Tento den jsme se ze židlí v přednášecích místnostech téměř nezvedli. Bylo toho na programu opravdu hodně. Několik jukeboxu jak ST tak SG a další přednáška O ST hercích v České republice se mi také moc líbila. Hodně jsem litovala, jak moc pozdě jsem na podobné akce začala jezdit. A nyní mi nezbývá nic jiného, než doufat, že některý z mých oblíbenců se brzo ukáže v naší rodné zemi, pač atmosféra na návštěvách musela být skutečně úžasná.

Soutěž Dále, mimo promítání bonusů k 6. filmu a dalšího ST filmu Generations, byla na programu soutěž "O nejbystřejší oko", kde krom hádání obrázků, skrývajících se za různými poli, bylo i vyhlášení nejlepších ST music videí (včetně ocenění vylosovaných hlasujících). Troufám si říci, že jestli někdo mohl mít opravdu radost, tak to byl právě Johanson, neb se mu povedlo zvítězit v obou kategoriích. :-)

Vyhlašení ST jukeboxu Pak následovala Dieginina přednáška Spock/Kirk, nazvaná fakta a fikce. Někdy mezitím se začali všude možně objevovat lidé s kresbami na těle a obličeji. Prostě si můžete nechat nakreslit cokoliv kamkoliv. A večer, krom jiného velmi zajímavého programu, jsme zvolili navzdory lehké odlišnosti StarGate divadlo. Krom jiných důvodů hlavně proto, že naši dva členové se tam měli mihnout, tak jsme chtěli zjistit, k čemu se to vlastně propůjčili.

SG divadlo - vyšetření Pohádkové divadlo implantované do pohádky Tři zlaté vlasy děda Vševěda, nově Tři zlaté vlasy generála Hammonda, bylo od začátku do konce vtipné a zábavné. Dokonce naši Trekkies tam zahráli sami sebe, jak se znenadání ocitli před hvězdnou bránou, a jistě chápete, že trekkies taková zařízení přeci už několik set let nepoužívají a tak jim nezbylo nic jiného, než požádat strojovnu o transport zpět na loď. SG divadlo Všichni byli moc dobří, díky nim mám chuť zkusit také něco podobného. Kdo ví, třeba by se mi aspoň někdo zasmál. :-) Večer jsme pak trávili nad konvičkami čaje debatou o prožitém dni a programu. Později s kartami v ruce až do ranních hodin. :-)

Karty Sobota se rychle přiblížila a pro mě to znamenalo odjezd domů. Po snídani jsme balili a pak jsme se šli rozloučit. Nakonec se však první čas odjezdu o několik hodin posunul. Jak už jsem na sebe prozradila, s lidmi z klubu, a sci-fisty obzvlášť, je mi natolik fajn, že se mi odjet prostě nechtělo. A tak jsme poslední hodiny trávili spolu všude možně. Ale nakonec jsme přeci jen odjet museli. Ostatní běželi na program (i tento den velice bohatý) a my směr domov. Tímto bych reportáže o Fantastické dovolené uzavřela slovy - ať nám ten rok rychle uteče… A snad nás ten další bude stát méně psychických sil a zvládne se stejně dobře jako letos.

praporčík Bonsaj
autor: Bonsaj
vydáno: po 10. července 2006
přečteno: 4002x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Související články:

TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
John de Lancie bude na sklonku roku v Praze  -  pá 21. listopadu 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014
Festival fantazie z pohledu (B)orgů II.  -  čt 11. července 2013
Festival fantazie z pohledu (B)orgů I.  -  st 10. července 2013
Festival Fantazie 2013: Z Bradavic do soudní síně  -  út 9. července 2013
Obsah krosny na Festival fantazie  -  čt 27. června 2013
Svědci Abramsovi na Festivalu fantazie  -  čt 20. června 2013
Warp 03 [VIDEO]  -  čt 6. června 2013
Další program v Chotěboři  -  st 29. května 2013
Zábava na Festivalu fantazie  -  čt 16. května 2013
Star Trek na FF - slíbené pokračování  -  po 8. dubna 2013
Zpráva dne: Star Trek na Festivalu Fantazie  -  út 26. března 2013
TrekFEST na letošním Festivalu fantazie  -  čt 7. března 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG