Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Obi-wan ve Star Treku?

so 5. srpna 2006      autor: Bedraz      přečteno: 2897x      komentáře: 13

Ewan McGregor jako Obi-wan Kenobi Kolem nového filmu Star Trek XI se již vynořilo mnoho zvěstí. Mezi nejnovější patří, že plejádu hvězd vedenou Mattem Damonem rozšíří i Ewan McGregor, proslavený nejen rolí Obi-wana Kenobiho v Lucasově sáze Star Wars. Okamžitě se rozvířila diskuze, jakou postavu talentovaný herec ztvární a jaké jsou jeho vazby na tvůrce filmu J.J. Abramse. Abrams sám údajně prohlásil, že Ewan je fantastický herec, jehož potenciál chce využít co nejvíce. Vyvstává tedy otázka: Má Matt Damon hlavní roli opravdu jistou?

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: so 5. srpna 2006
přečteno: 2897x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG