Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Greg Grunberg chce roli ve Star Treku XI

pá 25. srpna 2006      autor: Urza      přečteno: 2765x      komentáře: 0

Greg Grunberg Greg Grunberg je dlouholetým kamarádem režiséra a producenta J.J. Abramse. I přes informační embargo na Star Trek XI Grunberg odhaluje nové skutečnosti. Server SCI-FI Wire pronikl do místa natáčení projektu televize NBC Heroes, ve kterém Grunberg hraje. Herec už rozčeřil vody fámami okolo Star Treku XI. Prohlásil mimo jiné, že chce hrát Klingona...

Není ale ve svých čtyřiceti letech starý na to, aby mohl hrát v příběhu o mladém Spockovi a Kirkovi? "Jo, už jsme na toto téma vtipkovali," řekl Grunberg. "JJ řekl, že jsem na to moc starý. A já odpověděl - co myslíš tím moc starý? Řekni něco... No tak!"

"Něco pro mně najde," potvrdil Grunberg. "Dělali jsme si z toho srandu s Bobem (Orcim) a Alexem (Kurtzmanem), vlastně i s JJ." Herec dodal, že volal JJ a řekl mu: "Chci hrát v tom filmu!". No... uvidíme.

Zdroj: www.trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: pá 25. srpna 2006
přečteno: 2765x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG