Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Shatner: Kapitána Kirka by měl hrát hezoun jako já

út 19. září 2006      autor: Urza      přečteno: 2866x      komentáře: 0

Shatner William Shatner zavítal na recepci před udílením "Canadian Awards for the Electronic Arts and Animation". Všichni se herce ptali na otázky související se Star Trekem. Na otázku, jak oslavil 40. výročí Star Treku, Shatner vtipkoval, že strávil o samotě nějaký čas s Georgem Takei, ale raději by nezacházel do podrobností.

Když se ho jedna reportérka ptala na jeho léta strávená v uniformě kapitána Kirka, odvětil, že by kapitána Kirka měl hrát někdo mužný, stejně jako v TOSce. Je opatrný v otázce Matta Damona. Po dotazu na J.J. Abramse žertoval: “J.J. Abrams? Kdo to je? Herec..." a pokusil se uhýbat jinam. Na otázku, jestli se zapojí do produkce Star Treku XI, odvětil: „Nebyl jsem požádán, abych se zapojil do nového filmu".

Příznivcem nebo odpůrcem CGI?
Shatner se také na jevišti zmínil o výročí, u jehož příležitosti dochází k úpravám efektů a digitalizaci obrazu TOSky. Porovnával davy lidí v pozadí v "Ten Commandments" s davem na Coruscantu. Trek dle něj není znám svými davovými scénami. Také odmítl porovnávat efekty v současných seriálech nebo filmech a přešel k jinému tématu. Dále se rozhovořil, jak mohou CGI efekty a filmy připravit o práci herce. Zmínil i svou knižní sérii Tek War a nešťastné televizní zpracování. Při porovnávání rozpočtů Tek War epizod se vychloubal, že měl méně peněz než Battlestar Galactica na jídlo štábu. Shatner také předal cenu týmu C.O.R.E. Digital production, což je společnost, kterou pomáhal založit.

Zdroj: Trekmovie.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: út 19. září 2006
přečteno: 2866x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG