Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nimoy ohromen remasterovanou TOSkou

čt 21. září 2006      autor: Urza      přečteno: 2915x      komentáře: 1

Nimoy a Shatner Minulý čtvrtek se Leonard Nimoy dočkal velkého potlesku, když vstoupil do Auly E.J.Thomase v University of Akron, aby hovořil o oslavě 40. let Star Treku. Beacon Journal byl přítomen u této události, kterou vyvrcholilo druhé výročí festivalu „Akron Reading“. Leonard Nimoy, syn ruských židovských přistěhovalců, který vyrůstal v Bostonu, shrnul během hodiny celou svou kariéru a zaměřil se hlavně na svoji práci režiséra, fotografa a básníka.

Na tiskové konferenci před yvstoupením se Nimoy dozvěděl o rozsahu remasterovaní TOSky včetně CGI obrazů s novými detaily. "Je to ostuda", řekl Nimoy a podotkl, že změna obsahu epizod by byla nepatřičná. Po zhlédnutí recenzí na novou TOSku prohlásil: “Jsem ohromen.“

Také se zdálo, že Nimoy je ochotný vyjít z „hereckého důchodu“ a opět si zahrát Spocka. „Nebyl jsem o nic požádán,“ říká. „Kdyby mě však požádali a já si myslel, že budu užitečný, tak bych do toho šel."

"Myslím, že dělají dobrý projekt." dodal.

Zatímco Nimoy vystupoval v Ohiu, jeho přítel William Shatner byl v Britské Kolumbii na prvním výročí Canadian Awards for the Electronic and Animated Arts (CAEAA).

Zpravodaj z ET Canada, Erin Cebula, byl na slavnostním uvítání a vyzpovídal Kirka o počítačové hře Star Trek: Legacy. "Pět kapitánů," povídá Shatner, "ale pro mě je to jenom Game Over, prostě neumím hrát [počítačové] hry."

Když ze Shatnera chtěli vymámit, kdo by měl hrát kirka v Abramsově Star Trek filmu, herec vtipkoval: "Já si myslím, že bych ho měl hrát já! Kdo jiný?"

A jak Shatner oslavil velkou 4O Star Treku? „Protančil jsem celou noc!“

Zdroj: trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: čt 21. září 2006
přečteno: 2915x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG