Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Brooks kritizuje konec DS9

st 27. září 2006      autor: Urza      přečteno: 2904x      komentáře: 1

Avery Brooks Poslední vydání Star Trek magazínu obsahuje mimo jiné rozhovor s hercem Avery Brooksem, kterého známe jako kapitána Benjamina Siska ze stanice Deep Space 9. Tady je alespoň ukázka, neboť celé interview je k dostání jen v magazínu, který bohužel v České republice není k dostání.

Otázka: Jaký jste měl pocit z toho, jak skončil seriál Deep Space 9 pro Siska a s jeho spojením s Proroky?

Brooks: Show běžela sedm let. Byla to dlouhá doba, dlouhá cesta. Mám nějaké výhrady, nejprve když jsem četl scénář (pro poslední díl "What You Leave Behind“), protože si myslím, že jsme opravdu zabili Siska. Vzal jsem to doslovně a šel jsem se zeptat producentů: "Proč zabíjíme Siska?"

Producent mi odpověděl: "Podívej se, myslíme si, že jsi zděšený z toho, protože jsme zněj udělali boha!" Rozdíl je samozřejmě, pokud máme Siska s jiným dítětem. Stále jsme měli Siska s mladíkem (Jake Sisko), snažící se najít svoji cestu a vy zněj uděláte boha! To nebylo fér.

Zdroj: www.trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: st 27. září 2006
přečteno: 2904x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG