Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Marina Sirtis kritizuje Nemesis

ne 1. října 2006      autor: Urza      přečteno: 3268x      komentáře: 1

Marina Sirtis Poslední vydání SFX magazínu obsahuje rozhovor s herečkou Marinou Sirtis (Deanna Troi). Přinášíme vám aspoň malý úryvek z tohoto interview. Opět padlo slovo o Nemesis. Sirtis odhalila, že ona a její kolegové jsou stále překvapeni neúspěchem filmu. Také nám poskytla následující důvody, které podle ní mohly být příčinou nezdaru.

"Myslím si, že fanoušci chtěli vidět celý tým v akci, zatímco byl Picard ve středu pozornosti. Také si nemyslím, že Tom Hardy (Shinzon) byl přesvědčivý jako mladý Picard. Nemějte mi to za špatné. On je vynikající herec a opravdu milý muž. Ale vůbec nevypadá jako Patrick. Měl ho hrát James Marsters. Zkoušeli ho, to víte. Fyzicky se více na tu roli hodil, myslím si to.

Sirtis by byla ráda, kdyby se mohla vrátit jako Deanna Troi pro nový Trek film nebo jako host pro novou show. "Byla bych šťastná, pokud bych ji (Troi) mohla ještě hrát. Opravdu. Role v Next Generation byla moje nejlepší životní zkušenost."

Otázka padla i na hostování v epizodě These Are The Voyages (Enterprise), která byla kritizována herci Enterprise a fanoušky. Epizoda se prý stala spíše dalším dílem TNG. "Nebylo to tak fanoušky shazováno. Bylo to nádherné s nimi spolupracovat. Ačkoliv jsem slyšela, že všichni nebyli spokojeni s koncem jejich show, v podstatě epizodou z Next Generation."

Zdroj: www.trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: ne 1. října 2006
přečteno: 3268x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG