Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Odhalena kandidátka strany

čt 19. října 2006      autor: Jacob      přečteno: 3186x      komentáře: 14

Strana pro rozšiřování Star Treku - logo. Po zprávě o kandidatuře Radima Roučeho v letošních senátních volbách se podařilo naší redakci jako jediné získat exkluzivní fakta. Mezi ta nejžhavější patří zveřejnění kandidátky a první oficiální vyjádření předsedy strany. Pan Radim Rouče ( SprS - Strana pro rozšiřování Star Treku ) kandiduje za volební obvod České Budějovice.

Oficiální vyjádření Radima Roučeho, kandidáta na senátora.

Vážené dámy, vážení pánové, voliči, milí spoluobčané.

Ve světle globálněpolitických a univerzálněspecifických predikátů, jež jsou současnému postindustriálnímu světu přisuzovány, nelze se ubrániti dojmu, že spirituální kapacita současné politické scény se značně vyčerpala a je nutné vynacházet nové a nové přístupy k řešení kruciálních problémů naší malé země. Tak jako většina z vás, i já shledávám fundamentální ideje seriálu Star Trek aplikovatelnými na dnešní bouřlivě se rozvíjející milieu, vidím mnohé cesty ke zlepšení kvality života nás všech, a nabízím elementární řešení - kodifikaci obligatorního procenta vysílacího času, který bude dedikován Star Treku.
Uvědomme si, že naše zdroje jsou limitované. Planeta dodýchává. Člověk to jen těžko rozdýchává. Star Trek je finální řešení, které se nám ještě nabízí. Nebuďte slepí. Volte Star Trek.

Radim Rouče

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: čt 19. října 2006
přečteno: 3186x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG