Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Soutěž o nejlepšího poetu

st 29. listopadu 2006      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4377x      komentáře: 1

Karel Havlíček Borovský Máte poslední možnost zapojit se do soutěže "O nejlepšího poetu". Pravidla jsou zcela jednoduchá. Každý účastník musí složit básničku na téma 40. výročí Star Treku. Báseň musí mít tři sloky, musí obsahovat slova Kirk, Spock, Enterprise a pak ji stačí jen poslat nejpozději do půlnoci 30. 11. na emailovou adresu little.borg(zavinac)trekkies.cz. Do předmětu napište heslo "Báseň".

Z došlých básní vybereme tři nejlepší, které odměníme nádherným kalendářem s obrázky hvězdné oblohy. Dva z nejoriginálnějších básníků dostanou navíc knihu od nakladatelsví Laser-books a tu nejúžasnější básničku ohodnotíme ještě DVD filmem. Zkrátka zúčastnit se soutěže "O nejlepšího poetu" se vyplatí. :-)

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 29. listopadu 2006
přečteno: 4377x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG