Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Picardo nadšený z Abramse, prequel spíš odmítá

po 30. října 2006      autor: little borg      přečteno: 2303x      komentáře: 0

Robert Picardo (Holodoctor) Poslední vydání Star Trek Magazínu přináší exkluzivní rozhovor s hercem Robertem Picardem, kterého všichni známe jako Holodoktora v seriálu Star Trek: Voyager. Interview se zaobírá například dalším směřováním fenoménu, angažováním JJ Abramse a Star Trekem XI.

Picardo se domnívá, že kvůli kritice Voyageru chtěli producenti přijít s něčím novým v dalším seriálu. "S Enterprise chtěli vyzkoušet něco jiného. Prostě cítili: Teď to uděláme správně. Voyager měl svůj jistý úspěch, ovšem tentokrát úplně předěláme pojetí Star Treku a nebude to už Star Trek vašich tatínků, nýbrž obrovský nový úspěch!" Že to nedopadlo nejlépe, už většina z nás ví.

Picardo byl velmi potěšen angažováním producenta J.J Abramse, ale když se ho ptali na změnu zaměření filmu, vyjádřil svůj nesouhlas s myšlenkou prequelu. "Vzpomeňte na pokus oživit sérii filmů o Batmanovi prequelem, který měl opravdu úspěch. Zaslechl jsem, že chtějí natočit ST prequel s příběhem o Kirkovi se Spockem, jakožto mladíky zpět v době jejich studia na akademii Hvězdné flotily, ale nevím, zda-li je to opravdu tak. Takhle mi totiž přijde, že příběh může přijít o velkou část napětí, když diváci předem vědí, jak to s hrdiny vlastně dopadne v budoucnosti. Na druhé straně, už 'zabili' Spocka čtyřikrát a přivedli opět k životu... už to ani nepočítám."

"Myslím si, že Abrams je vynikající volba pro znovuuvedení Treku na filmové plátno, ... a jsem si jist, že cokoliv s ním zamýšlejí, dopadne dobře. Mission Impossible III vnímám jako velmi dobře řemeslně zpracovaný film. Abrams je skvělý scénárista a má zlaté ruce. Myslím si, že cokoliv, co oživí Star Trek, je dobrá věc. Je to totiž dobré pro budoucnost Treku a stejně tak pro jeho předešlé podoby. Je to dobré pro všechny."

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 30. října 2006
přečteno: 2303x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG