Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Námořnictvo USA žije Star Trekem!

po 13. listopadu 2006      autor: Darkknight      přečteno: 2661x      komentáře: 1

USS Enterprise CVN-65 Neuvěřitelné se stává skutečností! Enterprise se objevuje na Enterprise! Podařilo se nám zjistit, že americké námořnictvo nežije pouze vojenskými operacemi, nýbrž i Star Trekem. Právě dnes se z palubních novin na den 13. listopadu 2006 v TV programu dozvídáme, že na 6. kanálu od 18:00 hodin promítají film Star Trek: Generations. Pochopitelně doufáme, že námořníci měli šanci zhlédnout i všechny předcházející snímky a pouze pokračují v započaté řadě. Zajímavé také je, že jiným sci-fi fenoménům se do palubní televize probít nepodařilo, s výjimkou parodie Spaceballs. Co jiného však čekat, když jsme koneckonců na palubě Enterprise. :-)

komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: po 13. listopadu 2006
přečteno: 2661x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG