Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Damon skutečně v Treku XI?

ne 28. ledna 2007      autor: little borg      přečteno: 4066x      komentáře: 0

Matt Damon jako kapitán James T. Kirk Jméno Matta Damona bylo s jedenáctým Star Trek filmem už několikrát skloňováno. Před časem dokonce sám herec řekl, že pokud bude scénář dobrý, nebrání se spolupráci a roli mladého Jamese T. Kirka by vzal. Mezitím se ale vyrojily spekulace, že se o tento part zajímá Daniel Craig, nový agent 007. Za zamyšlení teď ale stojí, proč Matt Damon odmítl roli ve filmu The Dark Knight, který má přijít do kin v roce 2008. Spekuluje se, že by to mohlo mít něco společného právě s Abramsovým snímkem Star Trek XI.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 28. ledna 2007
přečteno: 4066x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG