Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

BSG film na DVD potvrzen, Babylon 5 dotočen

út 27. února 2007      autor: Urza      přečteno: 4398x      komentáře: 0

BSG Natáčení nového filmu Battlestar Galactica, který by měl jít přímo na DVD, bylo potvrzeno. Sci-Fi channel, prostřednictvím Adama Stotského, tuto zprávu potvrdil během Galactica bloku na Comic-Conu v New Yorku. Zatímco detaily filmu jsou stále přísně utajovány, Stotsky potvrdil, že na DTV projektu se pracuje a příběh se zaměří na "postranní příběh", což znamená, že tvůrci seriálu nejsou schopni „vtěsnat“ tento film do příběhu seriálu. Stotsky také dodal, že po uvedení filmu na DVD může být film také vysílán na Sci Fi Channelu.

Hvězdy seriálu Tricia Helfer (Six) a James Callis (Baltar) také byli přítomni a oba dodali, že očekávají svoji účast ve filmu, ačkoliv ani jeden z nich ještě neviděl scénář. Callis ještě dodal, že dle jeho mínění nebude film příliš v "Galactica" směru.

Ovšem ani fanoušci seriálu Babylon 5 nejsou ochuzeni o zprávy okolo nového filmu, který má také vyjít na DVD. "Právě jsme dokončili natáčení," oznámil Straczynski na New York Comics-Conu o tomto víkendu. "Warner Bros se zeptali: 'Chcete dělat další film?' A já jsem odpověděl: 'Oh ne, nemohu si opravdu představit další B5 film, když jsou Rick a Andreasy mrtví. Ale tohle budu muset vyřešit, ale už jsem blízko řešení. Od Valentina je to rok, co jsme je ztratili. "Zaprvé film má samostatný děj,“ říká Straczynski. "Děj se odehrává v době 10. výročí Interstellar Aliance a vyprávějí se zde dva příběhy ve stejný čas, ve stejných 48 hodinách. První je o Sheridanově návratu z Minbaru na B5, aby zde byl na oslavy výročí, a druhý je o Lochleym na B5, který na ně čeká, když se zde objeví nejrůznější problémy."

Tak to je celý příběh co máme pro DVD. Nové postavy se také objeví v chystaném filmu, mezi nimi také princ regent Dius Vintari (hraje ho Keegan MacIntosh). Jde o člena Centaurijské šlechty s vazbami na postavu z původního seriálu. MacIntosh také zvládá zvláštní Londo přízvuk na výbornou a zdá se, že bude jedním ze zajímavějších aspektů chystaného filmu.

Zdroj: ign.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: út 27. února 2007
přečteno: 4398x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG