Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

DS9 se vrací do TV, chystá se nový pořad

ne 1. dubna 2007      autor: little borg      přečteno: 3338x      komentáře: 2

červí díra The Guiding Light je zářným příkladem dramatu, nadšení a inspirace, které lze nalézt v soup operách v posledních 70 letech. Od počátku na rádiu k hlavnímu vysílacímu času v televizi The Guiding Light slavil u publika úspěch. Ale dnešní diváci se dost liší od publika v letech '37, '47 nebo dokonce '87.

Publikum se změnilo a zábava také. S ohledem na dobu se CBS zaměřila na všechny diváky, a proto se rozhodla udělat změny. Ptáte se, jak to ovlivňuje Star Trek? Dosud nijak. Ale pozorně sledujte, co se bude dít příští rok. Změny se dotknou i Treku. Jako velký a pozitivní krok se dá považovat to, že společnost CBS podnikla velký krok a spojila dva velké formáty zábavy.

Převážně mužské publikum Star Treku by se mělo sloučit s převážně ženským publikem mýdlových oper. Nový pořad nazvaný The Guiding Orb by měl jít do výroby na konci letošního roku v CBS Television City studios a zřejmě zahrne postavy, příběhy a události známé z Deep Space Nine, o kterých se uvažovalo pro možný celovečerní film.

"Zájem se mění a toto je skvělý způsob jak spojit náš pořad s novým formátem. Dnešní fanoušci soap oper jsou mladí a neklidní. Potřebují něco nového. Sci-fi fanoušci mají své vášně, které jen těžko ukojí během denního vysílání TV. Je to směs starého burákového másla v mé čokoládě a doufáme, že uspokojí mlsný jazýček diváků," řekl programový ředitel denního vysílání CBS Jerry Ryan. Ryan doufá, že Star Trek změní běžný styl soup opery. "Venku je teď jiný svět a v nekonečném pátrání po něčem zajímavém jsme sáhli po tomto konceptu."

Jelikož nechtějí ztrati klíčové publikum, rozhodl Ryan, že změny budou probíhat postupně. "Představíme postavu jménem Benny Russell, který je dobře známý fanouškům DS9," řekl Ryan. "Podle jeho příběhu vybudujeme celou realitu. Během půl roku až roku bude celý pořad zasazen na DS9 a další lokace v Alpha a Gamma kvadrantu včetně základy na odvrácené straně Bajoranského měsíce." Ryan neprozradí datum pro představení Russella, ale tajemně naznačil, "Stejně jako písek v přesípacích hodinách jsou v našich životech hvězdná data."

Zdroj: startrek.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 1. dubna 2007
přečteno: 3338x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG