Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Anketa: Nejlepší romantická/erotická scéna ve ST

po 7. května 2007      autor: Bedraz      přečteno: 16197x      komentáře: 0

TrekFEST Nightcon 2007 Milí čtenáři a fanoušci Star Treku, přinášíme Vám další anketu, která bude spoluutvářet program letošního Festivalu fantazie v Chotěboři. V réžii Trekfestu se odehraje i skladba jednoho nočního non-stop promítání v rámci Nightconu. A co lépe promítat za letní noci než výběr epizod s těmi nejromantičtějšími a nejerotičtějšími momenty v historii Star Treku? Nebojte se, že by jich Star Trek měl málo. Hlasujte již nyní pro 10 epizod, které zjitřily Vaši duši a fantazii! Z hlasujících z prvních 5 dnů vylosujeme 2 majitele jednodenních volňásků na Festival fantazie! Anketa však poběží zde až do pondělí 25.6.2007.

Mudd´s Women Mudd´s Women (Muddovy ženy)
Ke své věčné lítosti zachrání Kirk legračního obchodníka a jeho náklad svůdných žen a poprvé se seznamuje s galaktickým podvodníkem Harcourtem Fentonem Muddem. Jeho dámský doprovod však ohromí posádku Enterprise na první pohled...

This Side of Paradise This Side of Paradise (Vyhnání z ráje)
Rajskému vábení neviditelných spór podlehne na Omicronu Ceti III i jindy netečný vědecký důstojník Spock. Nebo je možná spíše okouzlen půvaby své dlouholeté známé, doktorky Leily Kalomi...

The Paradise Syndrome The Paradise Syndrome (Rajský syndrom)
Kirk ztratil paměť na mírumilovné planetě obývané potomky amerických Indiánů ze Země. Pravděpodobně zapomněl i na své proutkařství, neboť se záhy oženil s místní ženou Miramanee. Sladká idylka však neměla dlouhého trvání...

Platoo´s Stepchildren Plato´s Stepchildren (Platónovy nevlastní děti)
Kirk, Spock, Uhura a sestra Chapelová jsou přinuceni prodělat pokořující zkušenost jako loutky cizích bytostí s neuvěřitelnými telekinetickými schopnostmi, což však vedlo také ke skandální události na obrazovkách amerických televizorů - první polibek bělocha a černé ženy viděný v televizi!

All Our Yesterdays All Our Yesterdays (Všechny naše včerejšky)
Spock se ocitne shodou okolnosti v ledové minulosti planety Sarpeidon, kde však nečekaně roztají jeho city... Vyhnankyně Zarabeth pohltí jeho srdce i duši a Spock navzdory radám doktora McCoye směřuje vstříc vášnivé romanci...

The Naked Now The Naked Now (Bez zábran)
Posádka Enterprise D se nakazí neznámou infekcí, která odstraňuje všechny zábrany... Poradkyně Troi svádí svou dávnou lásku Willa, Beverly se pokouší o kapitána, a dokonce i Dat přiznává Tashe Yar, že je "plně funkční"!

The Emissary The Emissary (Opět spolu)
Na palubu Enterprise D se nalodí K'Ehleyr, poloviční Klingonka a Worfova dávná láska. Ten se k ní napřed chová chladně, přestože spolu dříve chodili, pak se však stará vášeň rozdmýchá... po klingonsku!

Captain´s Holiday Captain´s Holiday (Kapitánova dovolená)
Posádce se konečně podaří vyštvat kapitána Picarda na dovolenou na Risu. Tam se také Picard poprvé setká s archeoložkou a dobrodružkou Vash, s níž naváže vztah, a spolu se pak pokouší najít mocný artefakt z budoucnosti - tox utat. A hledání je to tuze příjemné a rekreační.

Lessons Lessons (Lekce)
Kapitán Picard propadne kouzlu nadporučíka Darenové a společně s ní se ponoří nejen do světa hudby... Když ji však musí vyslat na vyslat na misi, která ohrožuje její život, je romance podrobena těžké zkoušce.

Parallels Parallels (Paralely)
Při návratu z turnaje v souboji s bath'lethem začne Worf procházet paralelními vesmíry s nejrůznějšími alternativami, co by kdyby... Jestlipak našel největší zalíbení v tom, v němž měl dvě děti se svou ženou, Deannou Troi?

Qurakova dávná láska Natima v Profit and Loss Profit and Loss (Zisk a ztráta)
Quark se znovu setkává s láskou svého života, Cardassiankou Natimou, která rozhodně ví, jak rozpálit jindy vypočítavého obchodníka. Quarkovo srdce však nakonec přece jen patří obchodu...

Radovánky v Rejoined Rejoined (Opět spojeni)
Dr. Lenara Kahn je Trill, jehož symbiont byla kdysi manželkou jednoho z dřívějších hostitelů symbionta Daxe, Toriase. Trillská společnost přísně zakazuje styky nových hostitelů bývalých milenců a manželů, ale přesto se mezi Jadzií a Lenarou rozhoří staré vášně... v novém sexy kabátě!

Kira a Bareil z paralelního vesmíru v Ressurection Resurection (Vzkříšení)
Kira se znovushledá se zrcadlovým protějškem svého mrtvého milence Vedeka Bareila. Ten sice není svatým mužem, ale vzájemná přitažlivost opět zafunguje...

Kira a Odo v His Way His Way (Jeho způsob)
Odo si dlouho nevěděl rady se svou láskou ke Kiře, až mu pomohl holografický program, Vic Fontain, zpěvák ze 60. let 20. století. Odo překonal svůj ostych, Kira Nerys byla okouzlena a diváci si mohli oddechnout, že to konečně dobře dopadlo!

The Emperor´s New Cloak The Emperor´s New Cloak (Císařův nový plášť)
Velký Nagus Zek je vězněm zrcadlové Aliance v paralelním vesmíru, ale nemá se tam vůbec špatně! Sexy velitelka stanice Kira mu dopřává Ferengy velmi ceněnéou masáž uší....

Blood Fever Blood Fever (Horečka)
Mezi B´Elannou a Tomem to vždy jiskřilo, ale když B´Elanna prodělává vulkanské pon farr, musí se mít Tom na pozoru, aby přežil ve zdraví!

Someone to Watch Over Me Someone To Watch Over Me (Ten kdo mě hlídá)
Holodoktor slíbí Sedmé lekce ve společenském chování, aby zvládla jakoukoliv situaci. Během výuky však obejvuje netušené pocity, které v něm Sedmá probouzí...

Tinker, Tenor, Doctor, Spy Tinker, Tenor, Doctor, Spy (Břídil, tenor, doktor, špeh)
Fantazie holodoktora neznají mezí - stává se v nich neodolatelným pro Sedmou, B´Elannu Torres, a dokonce i kapitánku Janeway! Model pro malbu by mu záviděl i Leonardo da Vinci!

Body and Soul Body and Soul (Tělo a duše)
Sedmá poskytne ve svém těle útočiště Doktorovi, kterému se fyzické bytí velmi zalíbí. Být však nakonec sváděn pohledným mimozemšťanem je i nad jeho síly...

Human Error Human Error (Lidská chyba)
Chakotay najde zalíbení v čím dál lidštější Sedmé... a i ona se nebrání novým zkušenostem. Začíná romance s mnoha příznivci i odpůrci!

Broken Bow (Broken Bow)
První představení dekontaminační komory zvedlo tep nejen členům posádky, nýbrž i divákům u televizních obrazovek. Je tohle vůbec Star Trek? :-)

Harbinger (Posel)
Trip chce T´Pol, ale dosud netušil jak moc chce T´Pol jeho! Nevěřícný pohled vrhl na televizi určitě i nejeden divák. Scéna potom doznala dokonce i dvou verzí - pro USA a pro zbytek světa.

Damage Damage (Poškozeni)
Kdo by do této doby čekal, že i Vulkánci sní o erotických koupelích? Přesto nám T´Pol jasně ukáže, že nemáme špičaté uši podceňovat!

Svůdné Orionky v Bound Bound (Svázáni)
Posádka Archerovy Enterprise má před sebou těžké časy - zálusk na lidské muže si totiž dělají svůdné orionské ženy...

In a Mirror, Darkly In a Mirror, Darkly (Temný odraz v zrcadle)
Hoshi a Archer z alternativního vesmíru jsou ideální pár - oba ambiciózní a dychtiví. Svůdná Hoshi však za krásným vzhledem skrývá nebezpečné plány!

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 7. května 2007
přečteno: 16197x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Jeffrey Combs: Přednášky a promítání na TrekFESTu  -  út 28. června 2016
TrekFEST 2016 – program hotov  -  pá 27. května 2016
TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
Oslavte s námi 10. narozeniny Trekkies.cz  -  st 1. července 2015
Odznáček Vypravěč na Trekfestu 2015  -  pá 19. června 2015
Festival Fantazie v Chotěboři už po dvacáté  -  st 20. května 2015
Genetika ve Star Treku  -  čt 15. ledna 2015
47 dní do PragoFFestu  -  pá 12. prosince 2014
Na FF „jen“ jako divák  -  st 9. července 2014
TrekFEST 2014  -  čt 19. června 2014
PragoFFest tento týden  -  st 29. ledna 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG