Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2: nejlepší TNG music video [UPDATE]

út 31. července 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 5393x      komentáře: 1

CzechTREK 2 logo Stále ještě probíhá soutěž Nejlepší TNG music video. Pravidla jsou jednoduchá. Můžete použít libovolné záběry ze seriálu Star Trek: The Next Generation a filmů s posádkou Nové generace, hudbu a efekty dle Vašeho výběru... Jedinými kritérii jsou: 1) téma - Nová generace; 2) music video nebylo ještě nikde prezentované a 3) kvalita obrazu a zvuku (co nejméně kostiček, přehratelné na fullscreen, a poslouchatelný zvuk).

Porota složená ze zástupců organizátorů a partnerů CzechTREKu 2 následně vybere tři nejlepší, nejnápaditější a nejpůsobivější music videa, jejichž autory odměníme hodnotnými cenami.

UPDATE: Hrajeme o volňásky na projekci filmu Star Trek: První kontakt v kině, o slevové poukazy od cestovní agentury Travel Esprit, dále o Star Trek na DVD od FilmCity a v neposlední řadě o knihy od nakladatelství Laser-books. Neváhejte a zapojte se.

Těšíme se na vaše díla, která můžete přihlašovat na emailové adrese: little.borg(zavinac)trekkies.cz. (Předání videí bude domluveno následně.)

Uzávěrka soutěže je 31. 8. 2007 ve 23:59.

Výherci budou vyhlášeni v rámci CzechTREKu 2, který proběhne 22. září 2007 v KD Ládví v Praze.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 31. července 2007
přečteno: 5393x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG