Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Russ: Of Gods and Men není fanfilm

st 23. května 2007      autor: Urza      přečteno: 3164x      komentáře: 0

Tim RussMaking Movies zveřejnil rozhovor s hercem ze Star Trek Voyager Timem Russem, pro připomenutí hrál Vulkánce Tuvoka, který se rozpovídal o režírování snímku s názvem Star Trek Of Gods and Men. Níže najdete pár výňatků z rozhovoru. Jen připomenu, že uvedení tohoto filmu, či minisérie mělo být už v dubnu. Zatím ale stále čekáme...

O čem tento film je?

Bez toho, abychom se vzdálili od tématu, tak příběh by se měl točit okolo hlavní myšlenky - bezpečí vs. svoboda. Kolik svobody je jednotlivec ochoten se vzdát kvůli bezpečí? Podle vize Gene Roddenberryho hrajeme současná témata v budoucím světě. Jsou tam staré známé tváře, které se vrací z původní série.

Co vás přimělo pracovat na tomto fanfilmu?

Toto není fan film. Je to nezávislý Trek film a máme v úmyslu ho prodávat buďto na DVD nebo si ho můžete stáhnout. Fan filmy jsou obvykle zdarma, neberou tvrdou práci a nadšení lidí, kteří dělají na fan filmech,"Of Gods and Men" je kvalitnější než typický fan film. Sešel jsem se s producentem Douglasem Conwayem kvůli dovytváření konceptu a režírování. Tehdy to více méně byla pro mě další práce, ale ukázalo se to jako něco velmi zvláštního.

Používáte herce a koncepty z původního seriálu... nemuseli jste čelit nějakým právním problémům?

To by byla otázka pro Douga Conwaye. V současnosti licenci na Star Trek vlastní společnost CBS, od které máme požehnání. Plánujeme proto distribucí projektu na internetu nebo DVD.

Zdroj: trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: st 23. května 2007
přečteno: 3164x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG