Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Malcolm McDowell o zavraždění Kirka

čt 14. června 2007      autor: Urza      přečteno: 3600x      komentáře: 0

Malcom McDowell jako Mr. Linderman v Heroes DreamWatch vydalo nové interview s hercem Malcolmem McDowellem. Fanoušci Star Treku ho spíše znají jako Sorana - padoucha, který zabil kapitána Jamese T. Kirka ve filmu Star Trek: Generations. McDowel hraje pana Lindermana v seriálu Heroes a Dr. Loomise v chystaném remaku filmu Halloween. Níže najdete útržky z interview. Celý rozhovor najdete zde.

Role pana Lindermana v Heroes je poslední z dlouhé linie McDowellových padouchů. Nemáte hluboko v sobě trochu toho zla?

V každé části toho, co hrajete, je vždy kousek něčeho z vás, a samozřejmě mám v sobě kousek toho ďábla. Nemá ho každý? Já akorát dostanu zaplaceno, abych se tím bavil! Moc si to užívám a velkou zábavou bylo dostat kapitána Kirka pryč z cesty a tak… Zejména tyto části „ochuceného“ světa vám zůstanou v mysli. Také báječné scény s Adrianem (Pasdar) byly velkou zábavou a moc sem si to užíval. A nehraji jenom padouchy, předpokládám jen, že jsem kvůli nim tak známý.

Na jakých jiných projektech zrovna pracujete?

V Londýně pracuji na filmu s názvem "Doomsday" s Alexandrem Siddigem (Dr. Bashir v DS9), jenž je můj synovec a velmi dobrý herec. Řekl mi, že mě chtějí, tak jsem tu roli vzal. Potom se chystám do Cannes na filmový festival vzdát hold velkému režisérovi Lindsayovi Andersenovi, který byl velmi důležitý v mém životě a mám ho moc rád. Nemůžu uvěřit, že mě tam pozvali, je to pro mě velmi významné.

Ještě hraji Prince Bolkonského v minisérii "Válka a Mír", vůbec nevím, kdy ho budou dávat ve Spojených státech, ale vysílat ho budou přes celou noc v Římě, celých 9 hodin. Je to velký euro-podnik, do kterého je zapojeno sedm nebo osm států. Viděl jsem poměrně velký kus a je to naprosto úžasné, zvláště moje scény s Brendou Blethyn, která je ohromná. Myslím si, že je to mimořádný počin a skvělý výtvor.

Zdroj: http://trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: čt 14. června 2007
přečteno: 3600x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG