Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Comic-Con odhalí bonusy k TOSce na HD-DVD

pá 13. července 2007      autor: Urza      přečteno: 3954x      komentáře: 0

Comic-Con logo Letošní Comic-Con v San Diegu, který proběhne koncem července, nezapomene ani na remasterovaný Star Trek (TOS-R) a jeho uvedení na HD-DVD. Panelové diskuze se bohužel nezúčastní žádní producenti TOS-R. TrekMovie.com potvrzuje, že manželé Okudovi a Dave Rossi na con nejedou. Nicméně se počítá s Billym Blackburnem, který se objevil v 61 epizodách Star Treku jako navigátor Hadley.

Proč? Protože Blackburn s sebou nosil kameru a podařilo se mu ve studiu, kde se TOS natáčela, pořídit mnoho skvělých záběrů. Některé z nich byly k vidění v dokumentárním seriálu ITV "After They Were Famous", v epizodě pojednávající o Star Treku (můžete zhlédnout na Youtube). Mezi informacemi o panelové diskuzi najdeme, že DVD s TOS-R bude obsahovat dosud nikdy neuvedené zákulisní záběry z 8mm filmu.

Užití Blackburnových záběrů je velmi vítanou zprávou a dává jasně najevo, že CBS bere tuto kolekci velmi vážně. Dočkáme se i jiných bonusů, jako například vyskakujících oken se zajímavostmi, které se objeví u mnoha epizod. Samozřejmě to znamená, že spousta fanoušků bude mít dvě až tři DVD kolekce s TOSkou… ale poprvé ve vysokém rozlišení.

Panelu se taktéž zúčastní zodpovědní lidé z CBS a Rod Roddenberry.

První sezóna remasterované TOSky vyjde na kombinovaných DVD/HD-DVD discích na přelomu listopadu a prosince tohoto roku (v USA, Japonsku… a možná i v Evropě).

Zdroj: www.trekmovie.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: pá 13. července 2007
přečteno: 3954x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG