Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Román "Oči vidoucích" vychází právě dnes!

čt 9. srpna 2007      autor: JemHadar      přečteno: 2257x      komentáře: 2

Oči vidoucích Vážení čtenáři, právě dnes se na svou pouť z Tiskárny Havlíčkův Brod na pulty knihkupců vydává třináctý román z řady Star Trek - Nová generace jménem Oči vidoucích. Odpoledne jej s velkou pravděpodobností seženete ve velkých knihkupectvích (pražský NeoLuxor je prakticky sázka na jistotu), ve dnech následujících by měl dorazit i do dalších obchodů. Ale nezapomínejte, že českému Star Treku nejvíce prospějete, objednáte-li si knihu přímo u nakladatelství Laser-books.

Několik lodí Federace a Klingonské říše beze stopy zmizí při průletu nově otevřenou obchodní trasou a Enterprise je vyslána záhadná zmizení vyšetřit. Záhy posádka kapitána Picarda nalézá strašidelný hřbitov vesmírných lodí - oblast plnou opuštěných plavidel všech myslitelných tvarů a velikostí.

Uprostřed oblasti se nachází obrovský objekt, vytvořený neznámou a prastarou civilizací. A když se Picardova posádka snaží odhalit tajemství objektu, nevědomky uvede do pohybu síly, které by mohly pro vše živé na palubě Enterprise znamenat šílenství a smrt.

Nezapomeňte si také přečíst recenzi tohoto románu, která na portálu Trekkies.cz nedávno vyšla!

Zdroj: Laser-books
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: čt 9. srpna 2007
přečteno: 2257x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG