Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Holodoktor: Bál jsem se vývoje své postavy

so 18. srpna 2007      autor: little borg      přečteno: 3771x      komentáře: 0

Robert Picardo V několika nových rozhovorech hvězda seriálu Star Trek: Voyager Robert Picardo hovoří o čase stráveném se Star Trekem, o svých nových projektech a názorech na budoucnost Star Treku. Picardo řekl "Seb’s Raw Takes", že původně neměl příliš velká očekávání od role Holodoktora ve Voyageru. "Když přijmete roli, ve které se jedná o ‘nepříliš rozmanitý, málo vtipný počítačový program doktora’, nemáte nutně dobré vyhlídky, jak se postava bude vyvíjet," řekl Picardo.

Holodoktor se ale stal jednou z nejlepších postav seriálu a Picardo děkuje scénáristům, jak mu jeho postavu napsali. Herec také vyjádřil optimismus, co se týče budoucnosti světa Genea Roddenberryho. "Potřebujeme více, než jen zaměřit se na jistý druh naděje a pozitivního myšlení, který Star Trek reprezentuje," dodal.

Picardo je velmi nadšený z dění kolem nového Star Treku. "Mysllím, že [Abrams] je opravdu velmi talentovaný a skutečně skvělou volbou pro znovuvzkříšení celého fenoménu. Se zaměřením na mladého Kirka a Spocka bude kompletní jejich trénink v rámci Hvězdné flotily… je to velmi dobrý nápad," řekl Picardo.

Budoucí projekty
Picardo v současné době finišuje s natáčením filmu Ben 10: Race Against Time, který bude na Cartoon Network, a také se objeví v nové sezóně Stargate Atlantis v roli Woolseyho. Natáčení Atlantis je prý pro něj spíše relax.

Zdroj: trekmovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 18. srpna 2007
přečteno: 3771x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG