Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2: První kontakt dorazil do Česka

út 4. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2251x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo Milí fanoušci, dnes ve 3:45 ráno dorazila do Česka kinokopie filmu Star Trek: První kontakt. A vězte, že to nebyla cesta nijak jednoduchá. Naše výprava do Londýna začala v pátek v podvečer, do britské metropole jsme dorazili v sobotu dopoledne. Prohlédli jsme si krásy Londýna, udělali spoustu fotek.

Opravdu úchvatné místo. Kromě vyzvednutí kopie filmu, které proběhlo v pondělí ráno, jsme pro Vás zařídili několik dalších překvapení. Marina Sirtis nebude jedinou zahraniční hvězdou, kterou uvidíte na CzechTREKu. Rozhodně neváhejte s přihlášením, protože to bude stát opravdu za to! :-)

Dále se můžete těšit na fotoreportáž z cesty s komentářem zřejmě všech zúčastněných. Osobně si o všem popovídáme na CzechTREku. O zážitky, které máme z Londýna, se totiž musíme podělit.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 4. září 2007
přečteno: 2251x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG