Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

John "Phlox" Billingsley v seriálu 24 hodin

st 5. září 2007      autor: little borg      přečteno: 4204x      komentáře: 0

John Billingsley Herec John Billingsley, kterého známe jako doktora Phloxe ve Star Trek: Enterprise, se objeví v příští sezóně populárního seriálu 24 hodin. Informuje o tom Hollywood reporter. Detaily o postavě, kterou má Billingsley ztvárnit, jsou zatím nejasné. Brzy se ale máme dovědět víc.

Nová sezóna naváže na předchozí a opět se mohou diváci těšit na Cherry Jones jako americkou prezidentku a Colma Feoreho jako jejího manžela. V seriálu 24 hodin jsme v dřívějších sezónách měli možnost vidět Alexandera Siddiga (Julian Beshir v Deep Space Nine) a Michelle Forbes (Ro Laren v The Next Generation).

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 5. září 2007
přečteno: 4204x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG