Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Koncert Star Trek hudby na CzechTREKu

út 11. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 1480x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo Hudba je nedílnou součástí každého filmu či seriálu a Star Trek má tu výhodu, že ho obohatili svým uměním mistři ve svém oboru. V rámci letošního CzechTREKu 2 budete mít možnost vyslechnout (nejen) klavírní koncert složený ze známých startrekových skladeb v podání Veroniky Rákosové, která zahrála publiku i na letošním Festivalu fantazie.

Zazní melodie mimo jiné z filmu Star Trek: První kontakt či seriálu Star Trek: Nová generace. Určitě si tento bod programu nenechte ujít. :-) Brzy zde čekejte konkrétní program koncertu.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 11. září 2007
přečteno: 1480x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG