Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: První kontakt v kině... kdy jít hromadně?

ne 16. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4343x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo Milí čtenáři, jak jistě víte, v rámci letošního CzechTREKu proběhnou v Multikině Ládví projekce filmu Star Trek: První kontakt. Mnozí z vás si jistě položí otázku, kdy na dobrodružství kapitána Picarda, jeho posádky a Borgů jít a nejlépe hromadně. Pro účastníky CzechTREKu jsou dvě ideální možnosti - v pátek 21.9. ve 20.30, kam se chystají i zástupci organizátorů a kde kromě projekce samotné proběhne i malá soutěž o ceny, a pak v neděli 23.9. v 10.30.

Určitě ale neváhejte navštívit i další projekce, protože tento film na velkém plátně zcela jistě stojí za to. Stejně jako loni u filmu Star Trek: Nemesis zajišťujeme české titulky, a tak se nemusejí bát ani ti, co angličtinou příliš nevládnou. :-) Těšíme se na vaši hojnou účast.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: ne 16. září 2007
přečteno: 4343x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG