Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jakou roli bude mít Nana Visitor v Battlestar?

út 25. září 2007      autor: JemHadar      přečteno: 4184x      komentáře: 2

Nana Visitor The Chicago Tribune hlásí, že veterány Star Treku: Deep Space Nine (DS9), kteří pracují za kamerami Battlestar Galacticy, v příští sezóně navštíví jedna jejich stará známá, a to pro změnu před kamerami. Nana Visitor v DS9 sedm let ztvárňovala majora (později plukovníka) Kiru Nerys a nyní se objeví v šesté epizodě čtvrté sezóny BSG.

"Když David Weddle uviděl scénář, okamžitě ho napadla Nana," svěřil se v e-mailu bývalý scénárista Bradley Thompson. "Hned se s tím pochlubil Ronovi - a shodli se, že by Nana byla skvělá. A taky že byla."

Předmětná epizoda "Faith" pojednává o rakovině Laury Roslinové, Nana Visitor v ní hraje další nemocnou rakovinou, která se s churavějící prezidentkou sblíží.

Zdroj: TrekWeb.com
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: út 25. září 2007
přečteno: 4184x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG