Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Druhý film Akta X se začne točit v prosinci

pá 28. září 2007      autor: JemHadar      přečteno: 1645x      komentáře: 1

Mulder a Scullyová David Duchovny, představitel agenta Foxe Muldera z populárního seriálu Akta X (X-Files), v rozhovoru pro server Movieweb.com zmínil několik informací, které by fanoušky tohoto fenoménu mohly zajímat. Kromě toho, že se svěřil, že odjakživa chtěl, aby seriál přerostl do série filmů, prozradil především, kdy začne natáčení druhého filmu Akta X.

Scénář filmu je údajně dobře napsaný a točit se - podle Duchovnyho - začne v prosinci. Herci i štáb by zápletku filmu rádi udrželi v tajnosti, neboť předpokládají, že fanouškové Akt X si na překvapení potrpí.

Připomeňme jen, že ve filmu by se měl objevit jak Duchovny, tak jeho seriálová partnerka Gillian Andersonová (agentka Scullyová) a příběh by se neměl týkat mytologie seriálu, mělo by jít o samostatné téma.

Zdroj: Movieweb.com
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: pá 28. září 2007
přečteno: 1645x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG