Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co dělá Marina Sirtis po CzechTREKu 2?

čt 4. října 2007      autor: Urza      přečteno: 3432x      komentáře: 0

Sirtis a Frakes Minulý víkend navštívili Jonathan Frakes a Marina Sirtis SCI-FI con v Sacramentu, aby potěšili trekové fanoušky v severní Kalifornii. Pár mluvil otevřeně a s velkým nadšením o čase stráveném v TNG. Marina Sirtis také zavzpomínala na natáčení Star Trek: Nemesis a Star Trek: Generations. Některé její historky přitom znají i účastníci letošního CzechTREKu.

Sirtis se rozhovořila o problémech v Nemesis

V sobotu 30.9. Sirtis naříkala na natáčení Star Trek: Nemesis. Patrně potíže nastaly už první den natáčení, kdy se s režisérem Startem Bairdem dostali do konfliktu. Baird ji požádal, aby byla bosa ve scéně mezi Troi a Shinzonem (aby Shinzon vypadal vyšší a hrozivější). Potom se však Baird rozhodl pořídit dřevěnou krabici, aby na ní mohl v další scéně stát. Zeptala se tedy: „Proč se prostě jen znovu neobuju?“, což Bairda rozzuřilo a všude křičel, že je na obtíž.

Sirtis také řekla o Bairdovi, že LeVaru Burtonovi pořád říkal „Laverne". To herce štvalo společně s tím, že je volali na plac podle jmen jejich postav. („Potřebujeme Troi a Crusherovou na plac!“). Nakonec prozradila, že Baird doopravdy nevěděl nic o Star Treku, dokonce ho neměl rád.

Marina Sirtis též zavzpomínala, jak dostala scénář pro Star Trek: Generations (kde ztroskotala s Enterprise-D... očividně oblíbená historka).

Říkám mému nejlepšímu kamarádovi Dorniemu (Michael Dorn – Worf): ´Zalítám si!´ On se mě zeptal, jestli jsem to přečetla celé, a já mu odpověděla, že zatím ne. Pověděl mi, abych si to přečetla, než budu moc nadšená. Tak jsem zbytek dočetla a nemohla jsem tomu uvěřit! Nechali slepého chlapa lítat a vedl si dobře, ale když jsem měla letět já, tak všechny zabijí. Říkám vám, ta planeta se tam zničehonic objevila!

Frakes a Sirtis vtipkovali… i ohledně dalšího filmu

Frakes přišel na rozhovor dobře naladěn, neustále Sirtis přerušoval a dělal poznámky. Oba zřejmě za celé roky neztratili nic z „chemie“ svých rozhovorů. Frakes mluvil o svých současných projektech, včetně nového filmu The Libarian a odpovídal na dotazy od vděčného publika. Později se optimisticky rozhovořil o J.J. Abramsovi a jeho novém Treku. „To si ze mě děláš srandu?“ reagovala Sirtis. "Star Trek je o tom jít kupředu, ne se vracet!“

Zdroj: trekweb.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: čt 4. října 2007
přečteno: 3432x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG