Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Potvrzeno! Eric Bana si zahraje záporáka v Treku XI

st 10. října 2007      autor: little borg      přečteno: 2908x      komentáře: 0

Eric Bana Žádný Russel Crowe, ale Eric Bana! Záporáka v novém Star Trek filmu bude hrát Australan, ale nebude to spekulacemi opředený Russell Crowe. Nového startrekového zloducha ztvární Eric Bana, hvězda Spielbergova filmu Mnichov z roku 2005. Podle Variety 38letý australský herec byl potvrzen pro roli se jménem ‘Nero,’ ale žádné další detaily nejsou známé.

Za zmínku jistě stojí, že Bana si zahrál po boku Toma Hardyho (Shinzon ve Star Trek: Nemesis) ve válečném filmu režiséra Ridleyho Scotta Black Hawk Down (Černý jestřáb sestřelen).

Bana má se záporáky poměrně velké zkušenosti. Ztvárnil Hulka ve stejnojmenném filmu, hrál chladnokrevného zlosyna v Chopper, a nyní natáčí cestovatele časem v The Time Traveler’s Wife.

MALÝ SPOILER
Zdroj prozradil Trekmovie.com, že Nero je Romulan. Jméno zapadá do startrekové záliby zobrazovat Romulanské impérium jako futuristickou verzi Starověkého Říma.

Žhavý kandidát na Kirka
Chris Pine Podle Hollywood Reporter 27letý herec Chris Pine má být mladým Kirkem v novém Star Trek filmu. Pine je relativně neznámý, ale právě teď je horkým zbožím v Hollywoodu. Ve skutečnosti totiž reportáž hlásá, že uvažuje o dvou rolích (Kirkovi a partu v novém filmu Joe Carnahana / George Clooneyho) a jednání jsou zaměřená na překrývání natáčecích harmonogramů. Hollywoood Reporter naznačuje, že Pine si možná bude muset vybrat jen jednu z rolí, což znamená, že role v Treku je jeho, jen si ji vzít.

Pine se poprvé objevil na TV obrazovkách v roce 2003 jako hostující herec v seriálech ER a CSI: Miami. Jeho filmovým debutem byl Princess Diaries 2: Royal Engagement z roku 2004 a od té doby si zahrál ve čtyřech dalších filmech. Pine pochází z herecké rodiny, ve filmovém světě se pohybují jeho dva prorodiče, oba rodiče i sestra. Otec Robert Pine se objevil v seriálu Star Trek: Voyager (Liria v epizodě "The Chute") a Star Trek: Enterprise (Tavin v díle "Fusion").

Zdroj: trekmovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 10. října 2007
přečteno: 2908x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG