Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Auberjonois: DS9 skončil, nejde se vrátit

čt 11. října 2007      autor: little borg      přečteno: 3320x      komentáře: 1

Rene Auberjonois Poslední číslo SFX magazínu, který vyšel ve Velké Británii, přináší rozhovor s jedním z hlavních představitelů seriálu Star Trek: Deep Space Nine - s hercem Rene Auberjonoisem alias konstáblem Odem. Rene v současné době hraje v seriálu Boston Legal vedle Williama Shatnera. Zde je několik výňatků z interview.

Chtěl byste se ještě někdy vrátit do role Oda?
Myslím, že je po všem. Ano, nikdy neříkej nikdy, ale nemám ponětí, jak by k tomu mohlo dojít, takže si to opravdu nemyslím. Jsem charakterový herec a hrál jsem spoustu rolí před tím, než jsem dostal Oda, a mám za sebou spoustu rolí i po Odovi.

Kde si myslíte, že teď Odo je?
Je v "limonádě". Cokoli dělá, je tam, stará se o svůj byznys se svými lidmi a zkouší je přimět, aby nebyli tak paranoidní.

Pomohla vám některá z Odových vlastností ve skutečném životě?
V jistém smyslu mám některé z nich, jsem charakterový herec!

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 11. října 2007
přečteno: 3320x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG