Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

FanArt soutěž: vytvořte Star Trek poster!

so 20. října 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4378x      komentáře: 2

Star Trek (2008) poster - Fan Art Posádka nového Star Trek filmu je kompletně obsazena a fanoušci teď popouštějí uzdu fantazii a vytvářejí teasery a postery. Jeden z velmi povedených výtvorů od Maxwella Everetta můžete vidět na přiloženém obrázku, který prezentuje trio Spock, Kirk a McCoy s novými tvářemi Zachary Quinta, Chrise Pinea a Karla Urbana. Při této příležitosti vyhlašujeme soutěž o nejlepší původní český poster k chystanému Star Treku.

Podmínky soutěže:

1. Poster musí prezentovat chystaný Star Trek film režiséra J.J. Abramse.

2. Vytvořený poster nebyl ještě nikde prezentován. Jedná se o zatím nezveřejněné nebo zcela nové dílo.

3. Poster musí být v tisknutelné kvalitě na formátu A5, větší formát je výhodou.

4. Odesláním posteru do soutěže dávám souhlas s jeho prezentací na CzechTREKu 3.

Své výtvory posílejte do 31. 3. 2008 na adresu little.borg_zavinac_trekkies.cz. Do předmětu napište "Poster". Tři nejlepší výtvory vybereme a odměníme 100 %, 75 % a 50 % slevou na vstupenku na CzechTREK 3. Každý také dostane DVD se scifi filmem dle nabídky.

Změna pravidel soutěže vyhrazena.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: so 20. října 2007
přečteno: 4378x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG