Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pike skoro obsazen, hledají se rodiče Kirka a Spocka

čt 1. listopadu 2007      autor: Darkknight      přečteno: 2809x      komentáře: 0

star trek 11 poster JJ Abrams už má celou posádku nového filmu, ale stále probíhá casting další důležité filmové role. TrekMovie.com zjistilo, že ač obsazení různých menších rolí postoupilo hodně vpřed, tak větší role zůstaly bez herců od doby, kdy se Karl Urban upsal jako doktor McCoy. Zdroj blízký producentům však TrekMovie.com oznámil, že jsou již velmi blízko rozhodnutí ohledně kapitána Pikea. Zdroj potvrdil Joshe Lucase jako jednoho ze zvažovaných herců, ale naznačil, že není hlavním kandidátem. I když již bylo několikrát řečeno, že Pike bude mít "důležitou roli", zdroj však popřel nedávné dohady o tom, že bude mít větší roli než kapitán Kirk.

Seznamte se s rodiči... ve startrekovém stylu:
Informace o tom, že rodiče kapitána Kirka jsou na seznamu postav, je známá. Objeví se tak na plátně vůbec poprvé v celé historii Star Treku (byť se objevili v celé řadě knih). Další důvěryhodný zdroj z produkčního týmu nyní oznámil TrekMovie.com, že se ve filmu také objeví rodiče Spocka. Jeho otce Sareka původně ztvárnil už zesnulý Mark Lenard a jeho lidskou matku Amandu Grayson hrála Jane Wyatt, která už také není mezi námi.

Poprvé jsme měli možnost je spatřit v epizodě Star Treku "Journey to Babel", Jane Wyatt se objevila v roli Amandy v celovečerním filmu Star Trek IV: The Voyage Home a Lenard si zahrál Sareka ještě ve třech dalších filmech (III, IV a VI), stejně jako propůjčil svůj hlas stejné roli v jedné z epizod animované série. Nesmíme zapomenout ani na dvě epizody TNG, ve kterých se Sarek taktéž objevil. Stejně tak to nebude poprvé, kdy dojde k přeobsazení těchto dvou rolí - mladší rodiče již byli jednou vidět ve flashbackové scéně ve filmu Star Trek V: The Final Frontier.

Natáčení nového filmu začne už příští středu (7. listopadu). Došlo tak k posunu oproti původnímu plánu (mělo se začínat už v pondělí). Vše však naznačuje, že natáčecí tým není příliš nervózní z toho, že ještě nemá celé obsazení a že herci ještě nejsou všichni spolu. Program natáčení byl zřejmě upraven tak, aby první byly natáčeny scény s již obsazenými postavami. Mějme také na paměti, že natáčet se má až do března. "Mají vždycky několik kandidátů, které by brali hned, ale chtějí mít jistotu, že vyberou toho opravdu nejlepšího pro danou roli," řekl zdroj.

Zdroj: TrekMovie.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: čt 1. listopadu 2007
přečteno: 2809x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG