Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ben Cross je nový Sarek

po 19. listopadu 2007      autor: Bedraz      přečteno: 2668x      komentáře: 0

Dvě tváře Sareka - Lenard a Cross TrekMovie.com přineslo nejen poprvé zprávu, že v novém Star Trek filmu bude postava Spockova otce Sareka, nýbrž nyní odhaluje i herce, který ho ztvární. Z důvěryhodného zdroje bylo potvrzeno, že to bude 59letý anglický herec Ben Cross.

Cross toto potvrdil i sám, neboť je Star Trek XI uveden na jeho oficiálních webových stránkách. Původním představitelem Sareka byl herec Mark Lenard. Cross je asi nejvíce známý svou hlavní rolí v ve filmu Chariots of Fire u roku 1981. Nedávno jsme ho mohli spatřit v Exorcist: The Beginning a v minisérii BBC Nuremberg: Nazis on Trial. Cross si zahraje po boku 36leté Winony Ryder, která získala roli Spockovy matky Amandy Grayson.

Zdroj: Trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 19. listopadu 2007
přečteno: 2668x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG