Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

SPOILER: Jak mladý Kirk na Kobayashi Maru přišel

čt 3. ledna 2008      autor: Darkknight      přečteno: 3978x      komentáře: 3

Chris Pine AICN zveřejnil na svém webu nejnovější spekulaci, která se týká mezi kadety Akademie Hvězdné flotily nechvalně známého testu Kobayashi Maru. Citovaný zdroj prý četl scénář k chystanému celovečernímu filmu a z onoho kousku se prý dočetl, jak mladý Kirk tento nepřekonatelný test obešel. Pozor, následující článek může obsahovat spoilery!

Kobayashi Maru je nechvalně proslulý holosimulátorový test, kterým musí projít každý student Akademie Hvězdné flotily a který se nedá vyhrát. Jeho jediným účelem bylo otestovat disciplínu, osobnost a velící schopnosti každého kadeta, který do onoho testu vkročil. Podle AICN "nový zdroj potvrdil, že ve filmu opravdu spatříme skládání testu Kobayashi Maru, který byl zmíněn ve filmu Star Trek II: The Wrath of Khan (Khanův hněv). Zajímavé je, že zdroj si prý přečetl scénář a řekl JAK přesně Kirk podvodem dosáhne vítězství." Zde je záhodno podotknouti, že celá tato informace byla zveřejněna jako naprosto šílená spekulace nezaložená na žádných pevných faktech. Byli jste varováni ;-).

Zdroj doslova řekl: "Jestli Kirk vysype z rukávu nějaký brilantní kus programátorské práce? Kdepak! Naprosto věrný své (budoucí) tradici sbalí fešnou kůstku a přesvědčí ji, aby test přeprogramovala za něj. Využije naprosto čisté, animální přitažlivosti a své znalosti cestiček k srdcím něžného pohlaví, aby dosáhl jedinečného vítězství."

Zdroj: trekweb.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: čt 3. ledna 2008
přečteno: 3978x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG